Sziasztok!
A fenti típusú mosógépbe kellene vezérlő elektronika.Ma egész nap vele szívtam/ismerősé.../.A táp panelen elkók cserélve,mágneskapcsolók cserélve,motor,fűtőszál,egyéb perifériák átnézve,megtakarítva.A hibajelenség:megőrült teljesen világít minden led és össze vissza csinál mindent már amikor kedve van csinálni valamit.Ha van valakinek belevaló panel ,jelezze,vagy esetleg valami ötlet.:(A gép esztétikailag nagyon szép és jól mos ezért nem szeretnének megválni tőle.
Köszönöm a segítséget előre is ,üdv:mika.
Sziasztok. Indesit witl 125 tipusú mosógépet javítok és elakadtam. Segítséget kérnék tölletek. A mosógépen az összes gomb és visszajelző lámpa működik. El lehet indítani minden programot. A visszajelző lámpák szerint el is indul de a mosógép nem csináll semmit. Az 1-es program indításakor egy pillanatra megrándul a töltővízvezeték. Gondolom egy pillanatra nyit a mágnesszelep. Ezen kívül semmit nem csináll a készülék. Mi lehet a hiba oka, hol keressem azt? Köszönöm.
Sziasztok!
Pár hónapja régi kis hűtőnk nagyon el kezdett jegesedni. A képen látható állapotot kb.két hét alatt éri el. Mivel mindig nekem kell eltávolítani, jó lenne megoldást találni a problémára.. (azon kívül, hogy páromra bízom) mert nem szeretnék most egy cserében gondolkodni.
Emlékeim szerint régebben időnként leolvasztotta magáról a jeget, de már nem hajlandó.
Lenne valakinek ötlete, mit is nézhetnék meg rajta laikusként?
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
10 évesnél öregebb ez a mosógépünk.
Már két alkalommal is javítottam.
Most megint rosszalkodik.
Az 1-esről indítva nem hajlandó tovább lépni a program kapcsoló.
Az 5-ösről induló program viszont használható.
Még nem kezdtem el a javítást mert amíg be nem szerzem az alkatrészt nem akarom megbontani a gépet.
Úgy gondolom a vezérlő áramkörben található relék megérettek a cserére.
A relék típusát nem ismerem. dinokapitány topik-jában felrakott panel fotójáról próbáltam leolvasni, de nem sikerült.
Segítséget kérnék tőletek, hogy a reléket hol tudnám a legolcsóbban megvenni!
Üdv.