Üdv Mesterek !
 Kenwood DMX-5020BTS géphez nincs rajzom.
 Az USB  csatlakozón nincs 5V.
 A  T18A9VA SMD  IC  állítaná  elő.
 Zárlatos , (meleg), nincs fesz a kimeneten.
Hasonlót találtam , de más a lábkiosztása.
Mi a megfelelője ennek, (T18A9AV )   SMD COD - nak ?
Sziasztok,
Előbányásztam egy régebbi fejegységet, hogy megint beüzemeljem (KRC-977R). Megvan hozzá a kódkulcs is (a fejegységgel azonos gyári számú). Bekapcsolás után az előlap kifordul, és kiírja, hogy TRANSMIT 1 [  ] , de a kódkulcs jelét nem veszi. Vettem új elemet, teszteltem, a kódkulcs ad jelet. Az SM-ben van egy leírás, hogy kell a teszt módba belépni, de gondoltam, inkább megkérdezem, hogy mi a javaslat rá.
Minden hozzászólásnak örülök :)
Üdv
Zodrune
Sziasztok!
A kijelzőt Sanyo LC7582E IC hajtja, a VLCD az 5V-ra van kötve fixen. Fóliavágás után osztóval csökkentettem a VLCD-t, roszabb lett. Zebragumikat megtisztítottam, ízzók cserélve. Másik polárszűrőt az LCD-re rakva sem javul a helyzet. 
Ha oldalról, vagy felülről nézem, az inaktív szegmensek látszanak. A kijelzés fekete alapon fehér szegmensekkel történik.
Próbáltam az izzók mélységével játszani, semmi változás. Mit érdemes még megpróbálni? Vagy ez megöregedett, és ilyen?
Üdv: Jácint
 
Üdv Tisztelt Mesterek !
Rajzom nincs .
Semmi nem megy . Hibát megtaláltam , (részben). Egy  SSOT-4 Regulátor púpos , ami 5V-ból csinál valamennyit a processzor számára.
Ez az IC931  számú .
3,3V külsővel indult a készülék , de kikapcsolás után 40 mA a fogyasztása., holott fokozatosan 0 -ra kellene leállni .Tehát vagy sok vagy sokat fogyaszt a 1117/3.3V stabilizátor.Bevallom folyamatos szabályzással nem kísérleteztem.
2V környékén még nem indult .
Mivel púpos, égett így semmi nem olvasható róla.
Valakinek nincs rajza ? Feltettem a keresőbe.
Vagy gépe , donor gépe ? KDC-U30 -szériából?
Tanyán találtam róla valamit ,vagy béna vagyok vagy a gépem nem tudja megnyitni .Holnap megkísérlem egy másik géppel .
Köszönettel: Öreg T.
Üdv ! 
Hálásan köszönöm a segítséget .