Sziasztok!
A fent nevezett riasztónak keresem a service manual-ját illetve a bekötését.
Kicsit kinyírták az aksi töltő áramkörét.
Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ennél az eszköznél először kell az aksit rákötni és utána a hálózati feszt, vagy először a hálózati feszültség kell rá és utána (üzem közben) az aksit?
Előre is köszi!
Szép napot mindenkinek!
Üdv: Szőke
Sziasztok!
A címben szereplő tápban pár ellenállás annyira eléget benne, hogy nem lehet az értékeket leolvasni.
Ha esetleg volna valakinek hasonló tápja és készítene egy pár fotót a belsejéből, azt megköszönném
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv: Szőke
Einhell FA-G 2601 kétszárnyú kapunyitó javításához kérnék egy kis segítséget. A technika hibája csak annyi, hogy 1-2 hetente újra kell programozni a végállásokat. Ha hideg van azért, ha meleg akkor azért. Tudja-e valaki, hogy mi lehet a gond? Kezd egy kicsit unalmas lenni.A motorok 24V = és 120W.
Kedves Kollégák!
A címben szereplő robotlámpa mozgatásával van bajom. Ebay-es beszerzés, hibásan vettem, előéletéről nem tudok semmit.
Kettő léptetőmotor van benne, amelyeket NJM3771D2 IC-k hajanak. http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/7435/NJRC/NJM3771D2.html
A függőleges mozgás rendben van. A vízszintes gyorsan viszonylag jól teker, ám amikor megáll, általában rángatózik a motor (Minden gyors mozgást rángatózás követ). Az IC 7. és 16. lábát (phase 1, phase 2) szkóppal nézve mozgás közben egy gyorsabb négyszögjelet látok, míg rángatózáskor egy alacsonyabb frekvenciájút. A -jól működő - függőleges mozgatásnál csakis mozgás közben van jel. Minkét IC-t egy 89C52RC CPU vezérli. A CPU-ba befutnak az érzékelők jelei: a végállásokat 2db hall szenzor, míg a mozgást egy forgótárcsás, dupla optokapus szerkezet figyeli.
A táp nem szűretlen.
Mindennemű ötletet, segítséget előre is köszönök!
stonhy