Üdv. mindenkinek!
Szeretném tudni hogyan lehet szétszerelni darabokra a PHILIPS SBC HP-120 tipusú fejhalgatót törésmentesen.
Tisztelettel welding alt
Sziasztok!
A minap kaptam egy házimozi rendszert( Samsung HT-Z110NT/EDC), és a tápegység részében találtam egy általam kérdéses, zárlatos alkatrészt, amit sajnos nem tudok beazonosítani, a kiforrasztása után, a táp többi része elindult.
Az alkatrész neve 9575GP, ami sajnos nekem nem mond semmit sem, és rajzot sem találtam hozzá!
Nagyon megköszönném, ha esetleg valaki tudna erről bármilyen információval szolgálni.
A fotón látható a lap, és a kérdéses alkatrész helye.
Előre is köszönöm: Zsolti
2013-ben vett maig mukodo Pioneer VSX-827-K ma reggelre elhallgatott.
HDMI-n keresztul muholdas TV-re volt hasznalva. A kep egyebkent mukodik, tehat a sat/cabel csatlakozon beadva latom a kepet a TV-n.
Viszont semmi hangot nem ad ki, tehat pl radio modba kapcsolva sincs semmi hang.
Resetet csinaltam, nem segitett. Hibakodot megneztem, semmi hibakodot nem ir ki.
Az ejjel volt rovid aramkimaradas, nem tudom lehet-e osszefugges.
Van esetleg tapasztalat valakinel ezzel?
Sziasztok!
Van ez a címben említett szerkezetem aminek az a baja, hogy nem reagál mindegyik gomb megnyomására. Tulajdonképpen az 5 gömbra lehet egy egy rádióállomást beállítani és azok közül nem működik 4. A ki be kapcsoló és a hangoló gombok működnek így lehet épp használni de nehézkes.
Szétszedtem már mert egyik ismerősöm aki ilyesmiket javít azt mondta hogy azok a gumik elkoszolódnak elzsírosodnek le kell róla égetni cinezővel a koszt.
Én próbálkoztam ezzel de nem vezetett eredményre. Van e valami ötletetek ennek a javítására.
Találtam egy képet egy ilyenről a neten.
http://www.sunsoft.nazwa.pl/Allegro/WalkmanBig.jpg
Ha lesz valami ötlet akkor újra szétszedem és csnálok róla képet he kell. Ha más lenne a baja akkor lehet hogy hegyom így ahogy van mert smdket nem tudok forrasztgatni nincs hozzá való szerszámom se.
Köszönöm.