Helló fiúk,
kinek van nélkülözhető IMI motorja szalagos BRG magnóhoz?
üdv Fand895
Sziasztok!
Adott a fenti Pioneer VSX-323-K erősítő. Villám kárral érkezett hozzám, a HDMI porton kapta a végzetes ütést a set-top boxon keresztül. A HDMI hibát elhárítottam a HDMI switch ic csrerével. Viszont nem ad ki semmi hangot egyik csatornán sem, nem jelennek meg a kijelzőn a hangszóró ikonok. További méregetés és a HDMI panelen lévő micom ic is zárlatosnak bizonyult (EPF025A). Természetesen ezt is be lehet szerezni, csak üresen, programozatlanul.
A kérésem az lenne, ha valakinek a fenti tipushoz lenne-e firmware pakkja. Sajnos a neten sehol sincs, a pioneer support oldalán sem.
A programozást megoldom valahogy (beeprog vagy a gyári soros porton keresztül)
Esetleg mas típus is szóba jöhet, amiben ez a micom ic van, HT-072/073, VSX-324 stb.
Ha valaki tud segíteni, szívesen várom!
Előre is köszönöm!
Tom
Sziasztok!
Valami nagyobbacska teljesítményű végfokra lenne szükségem...
Méricskéltem és szemrevételeztem már pár típust, de még nem döntöttem egyik mellett sem (egy Siva 2400-as már majdnem megtetszett...)
Egy topikon páran dicsérték a Füleki 1200-ast...erről kellene némi infó.
Ha valamelyikőtök használ/javított már ilyet, illetve, ha van róla rajz, kérlek, hogy osszátok már meg velem!
Előre is köszönök minden segítséget!
(Esetleg, ha van valakinek 4 Ohmon legalább valós 550-600 wattot leadó fölös végfoka kedvező áron, az keressen már meg privátban)
stonhy
Sziasztok!
Vettem egy elég régi gitárt. Két pickup van benne, semmi más. Szeretnék beépíteni egy előerősítőt, hangszínszabályzóval, torzítóval, ami 9V-os elemmel működik. Ehhez kérnék kapcsolási és nyákrajzot. Előre is köszönöm!
Üdv.: Péter