Sziasztok!
Ennek akészüléknek az a hibája, hogy a csatornaléptetésre nem reagál sem kezelőgombokról, sem távirányítóról.
talán a szervízmenüből orvosolható a hiba de a kódot nem tudom.
Üdv.Ckó
Sziasztok!
Megint hoztak hozzám működésképtelen TV-t, mégpedig egy Orion T-20 Ms Text típusút.Gazdája lemondott róla így nem sürgős (Nekem sem) A hiba jelenség : A TV-t bekapcsolva hallatszik a lemágnesezés hangja ,a készenléti led világít ,majd 2-3 mp után kialszik.Sem hang sem, sor indulás nincs. A kondikat most nézegetem ,szemmel látható hibás nincs.Nincs alkatrész sérülés sem. A kérésem ,kérdésem, van e valakinek tapasztalata e típusú TV terén ,hogy érdemes e pazarolni rá az időt.
Üdv belfi!
Sziasztok!
Schneider STV9428 néhány csatornán néma, az A2-ős adokon először némit majd a sztereo-kiirás után jo a hang, a vélhetően nicamos adóknál nem ir ki semmit és marad a némitás is.
Egy mentést beleprobálnék ha valaki megszánna vele, érdekessége a dolognak, hogy a digilapon itt csak egy 311 pozicioszámu NVM3060 van a 312 poz. üres, 2-ic-s mentésem van de azzal nem jó, 2-ic-s digilapom is van de azzal el sem indul.
Előzmény: ff-ben jött be a kép vagy csak fekete képernyő volt hanggal, a kf-modul összes forrpontja kh-s volt, tulaj szerint a képhibák előtt a hanggal nem volt gond.
Sziasztok
Adott a címben szereplő csoda.Képcső csere után a geometriai méreteket állítottam,sikerült is ,de kilépni már nem tudok a vol+,és pr+ ,főkapcsolóval. Mi a megoldás? Várom segítségeteket.Minden működik,de a sam módból nem tudok kilépni!