Sziasztok
Keresnék bontásból egy 1080p LVDS modult...
Ez egy kis panel, amelyik átalakítja a 30pin-es lvds kimenetet 52 pinesre.. 1 csatornás LVDS-ből 2 csatornásat csinál.. pl Philips 42pfl7662-ből.. LC07-ben ez csinál a fullHD-s kijelzőnek megfelelő jelet..
Előre is köszi
Laci
Sziasztok,
A fent nevezett Tv vel kínlódok.
Bedugom zöld led világít relé kattan malyd pár másodperc és piros led 7 et villog kis szünet majd így tovább. A táp panel csatijain feszt nem mérek csak pár voltot. Ilyen tápot/ tv-t még nem javítottam ezért kérnék segítséget. A 7-es hibakódot sem tudom pontosan mi lehet.
Ezt a tápot nem ismerem és nem tudom pontosan hogyan kellene indulnia.
Ha valaki találkozott már ezzel a hibával vagy bármilyen ötlete van mindent megköszönök.
Üdv
Gyula
Tiszteletem Tanyalakók!
Segítséget kérnék ehhez a szépséghez.
Előéletéről sokat nem tudok,mikor hozzám került bekapcsolni bekapcsolt, de se kép se hang nem volt. Lekaptam a hátulját, ott vizualizáltam egy-két (kb.10db) elkó elhalálozott a tápban. Ezeket kicseréltem, most ugyanúgy bekapcsol és a kijelzőn apró pöttyök jelennek meg. Különböző színekben. Merre keresgéljek tovább? Érdemes ezzel foglalkozni még?
Sziasztok!
Ma hoztam el ezt a tvét, hogy nem működik. Áram alá helyezve, bekapcsolás után zöldre vált a led, és pár másodperc után, 4-et villog a piros led. Lehúzott T-con kábelel, pedig megjön a háttér világítás pár másodpercre, és utána 5-öt villog. A manuálban B-board hibára utalnak, de ezen kívül semmi egyebet. Szerintetek ez lehet szoftver hiba, vagy main cserés lesz? Ha szoftver akkor honnan lehet letölteni, mert én nem találtam hozzá, vagy másik típusé is jó lenne hozzá? Segítségeteket előre is köszönöm!