Üdv a tisztelt kollégáknak, és egyben boldog új évet!
Egy Thomson 55UC6306T típusú LED-es TV háttere adta meg magát.
A kijelző típusa TCL - LVU550NDEL
Két sor LED BAR van benne. Egy sorban két féle (A+B), aminek típusa:
A: 4C-LB5507-ZM03J (GIC55LB111_3030 F2.1D V0.6_2018.04.04.) amin 7db 6V-os led van
B: 4C-LB5508-ZM03J (GIC55LB112_3030 F2.1D V0.6_2018.04.04.) amin 8db 6V-os led van
Pontosan ilyen típusút nem találtam, az itthoni S...i-nél is -PF01J végződésűt ajánl fel helyette.
Külföldi oldalakon több TCL márkanevű TV ledcsíkjait dobja,-PF05J vagy -HR02J vagy -HR03J végződésűeket.
A kérdés, hogy van-e valakinek tapasztalata ezeknél a típusoknál, jók lehetnek ezek egymás helyett? (Természetesen az egész szettet cserélném.)
Panasonic 42pf7520d plazma "A" modul hibás. Nem indítja a tápot. A hibajel a leden nézve 5 villogás, illetve néha 13 villogás. A szervizmanuálban 13 villogás nincs. Javítható, vagy cserélni kell. Mások már piszkálták a TV-t, előéletéről nem tudok semmit. Ha cserélni kell, hol lehet beszerezni? Előre is kösz a segítséget.
üdv, segitséget kérnék .kaptam egy sonybravia kdl-40 p3020 LCD TV bekapcsolás után néhány percel erős sercegés hallatszik a hangszóróból , ami egy idő után megszünik,majd ujra kezdi. nem azonos időben -ideig . Köszönöm a segitséget előre is
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
Sziasztok!
Néha normális, de egy áramtalanítás után előjön, mintha nem lenne függőleges szinkron. Tápok renben, mind stabil szkóppal, Nyomkodásra nem reagál.
Van valami ötletetek?
Üdv: Jácint
Kijelzőcsere segített.