I have a problem with this tv. The case is no sound, no pictures just white blank. Just lEd backkigt on. Vcc tcon 0volt. This fuse tcon was connected. Where is the problem with this tv.
Sziasztok!
Egy kedves barátomnak kellene!
Legyen szíves akinek van, írjon!
Köszi!
Üdv:
Pityesz
Szevasztok!
Segítséget szeretnék kérni ehhez a csodához,mert már kiakaszt.Az ügyfél szerint nem lehet nagy baja,mert amikor megmozgatja az antenna dugót,akkor jó lesz a kép egy darabig.Tehát kontakthiba.
Amikor a kiképzést megkaptam közöltem ,hogy ezt helyben nem lehet javítani.Itthon a dzsungi környékét és az STV 9306 lábait át forrasztottam,mert ott valóban volt forrhiba.A videotáp puffere csere,mert a kiveztése a guminál fehéredett,valamint a sortáp szűrők szintén csere.Két napig jó volt,visszavittem.Most szólt a tulaj,hogy ismét jelentkezett a hiba,nem csináltam semmit,miért kértem pénzt.
A mellékletben elküldöm a fotókat.Mi lehet még?Gondoltam a sorki anódkivezetésére,de lehet,hogy nem kivehető.Útálatos török csoda.Még ennyi idő után is csesztetnek minket.
Sziasztok!
ORION T2835S PT-90 készenlét led világít, de semmire nem reagál. Se az előlapi gombokra, se a távírányítóra.
Kérem segítségetek, őt még nem ismerem egyáltalán!
Leiszt Jani