Sziasztok!
Ez egy 42"-os Orion plazma tv (nem látok típust), amelyben ki kellett kondizni a tápot. Be is indul, a 3 alapszínt váltogatja csak, ezen kívül nem reagál a kezelőszervekre. 27C64 az EEprom, ha esetleg van valakinek olyan tartalom ami esélyes lehet ehhez, megköszönöm ha elküldi a zgy7408 kukac gmail pont com -ra.
Sziasztok segitségeteket kérném.A tv rajza kellenne nekem.Előre is köszi:)
Üdv.mindeneknek , kijelző 1/4 csíkos , a többi része sötét , jel scartrol hang van , kijelzőn nincs változás . Kis mini mainon mediatac proc 52C meleg , távja nincs , a bekapcsoló taszt.-al be lehet kapcsolni készenlétből , ki már nem de ez lehet , hogy ilyen . Valami ötlet ?
Üdv Mesterek!
A fenti készülékben csőcsere volt, be kéne állítanom a geometriát.
A doksijában szervíztávval írják, de az nincs.
Egy másik szervízkódban a 91. programhelyre kéne lépni, de ez 69-nél többet nem akar tudni semmiképpen...
Ajánlották a stby-display-menü-3-8-power ,de a tv bekapcsol már a 8 gomb után.Display gomb nincs, a recall gombot nyomtam helyette
Jól jönne egy kis segítség.
Köszönöm