Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

KONKA T2576

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
950.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar konka manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    KONKA T-2576 T2576 2576
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Daewo DMQ 2166 TXT készenléti állapotbol nem kapcsolhato be Megoldva!
Üdvözletem a Mestereknek!Amint a cimben is leirtam egy Daewoo dmq2166 TXT tipusu tévét szeretnék életre kelteni ,amivel az a gond hogy a készenléti állapotbol nem kapcsolhato be .A készenléti állapotot jelzö led világit. távirányirora is reagál ,mintha be akarna kapcsolni , a távirányitorol inditva kattan egyet ,(elég hangosat) egy másodpercre kigyullad egy másik led is de aztán semmi ,,, nem indul el. Ezt a hibát egy "gyors áramszünet" után produkálja ,elvették az áramot majd nagyon hamar ,talán egy másodperc sem volt , vissza is adták. Legyetek szivesek segitsetek nincsen nagy tapasztalatom a szines tv kel csak néhányat javitottam idáig azoknak a tápegységben volt a gond.A rajzot itt nem találtam igy más helyröl leszedtem,Köszönöm elöre is segitségeteket! üdv demeter!
Grundig CUC1825 nem indul
Sziasztok! Újabb készülék haladja meg a tudásomat. Jelenség: Áram alá helyezés után standby van. Bekapcsoláskor felszisszen, megjön a nagyfesz. 1 másodperc után visszamegy standby-ba. Amit elkövettem eddig: 1.: OK60046 opto 1-es és 2-es lábát rövidre zárva indul a táp. Feszültségek +-10%-os pontossággal jónak tűnnek. A +A-ra kötött izzó is folyamatosan világít. 2.: SM-ben leírt I2C-s teszt végrehajtva, hibakód nincs. 3.: EEPROM-ok kiolvasva. Jónak tűnnek. Nem írtam felül. 4.: SS védelem aktivizálódik indulás után. Ezért 18-as szkópábra ellenőrizve. Elég nagy pozitív túllövések jelennek meg. A sortranyó kollektorkörének kondijai (C53071, C53006, C53007, C53009, C53012, C53013) kiszedve, átnézve, jók. 5.: Jobb híján kikötöttem a Feature-box 27-es lábát. Ide megy az SS védelem. Így még csak úgy mertem megindítani, hogy a sortrafó és a +A közé izzót tettem. Bármit csinálok, a jelenség marad. Látott már valaki ilyet? Sanyika
Orion lcd, 04TA069i tip. táp hiba. MEGOLDVA.
Sziasztok! Elém került ez a készülék, mondhatni szokásos táp ic "robbanás" jelenséggel. A készülék típusa mellékes, hiszen "csak" a nevezett tápegység fog ki rajtam. Ahogy szoktam, cseréltem a "szokásos" alkatrészeket, pár ilyen már megfordult kezem alatt. (elégülten konstatáltam, ez nem okozhat problémát) Aztán jött a pofira esés! Nevezetesen nincs készenléti feszültség... más viszont igen. Vagyis az 5v. 12v. 24v. megvan, de a készenléti fokozatról hiányzik az 5v. Meghajtó ic. cserélve csakúgy, mint a többi alkatrész. Kis tarfó első körben szakadt volt (még ilyennel eddig nem találkoztam) ezért cserélve. Amie viszont nem tudok rájönni: miért indul egyből a két másik fokozat anélkül, hogy lenne készenléti 5v. Eddig kb. hússzor bambultam végig (rajzot is) és nem látom a fától az erdőt. Ha valakinek lenne "tippje" azt nagyon megköszönném. Kár lenne azért a pár liter benzinért amivel épp le akarom locsolni az egészet, aztán.... Köszönettel: Kiss Z. Oszi11 mellékletéből kiderült, hogy a tekercs adatai alapján az áltaam berakott szintén rossz. Szét bontottam és tekercseltem.. így már megjelent a készenléti feszültség, viszont indítás után vissza állt készenlétbe. Sajnos ezt a jelenséget az általam készített tekercs okozta (huzal hijján nem sikerült azonos paraméterűt készítenem) Megoldást egy eredi jelentett. Köszönöm a segítséget!
CUC1930
Üdv! Keresek bontásból 292016800501 számú sorkimenőt. A siniből rendelhető FBT40789, de inkább egy bontott eredeti érdekelne.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce