Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 22LD330-TA 22LD331C-TA 22LD340-TA 22LD345-TB CHASSIS LP91H

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
2.8 MB
Page
27
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 22LD330-TA 22LD331C-TA 22LD340-TA 22LD345-TB CHASSIS LP91H service manual (1st page)
Preview of LG 22LD330-TA 22LD331C-TA 22LD340-TA 22LD345-TB CHASSIS LP91H [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 22LD330-TA 22LD331C-TA 22LD340-TA 22LD345-TB CHASSIS LP91H service manual (2nd page)
Preview of LG 22LD330-TA 22LD331C-TA 22LD340-TA 22LD345-TB CHASSIS LP91H [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LP-91H 22LD330TA 22LD331CTA 22LD340TA 22LD345TB LP91H 22 LD 330 TA 331 CTA 340 345 TB LP 91 22LD330 22LD331C 22LD340 22LD345 22LD330-TA 22LD340-TA 22LD345-TB
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 42LE8500 rúgásra indul-megoldva
Sziasztok!

Fenti készülék hidegen, nehezen indul, többszöri próbálkozás után bekapcsol készenlétből és megy hibátlanul, amíg üzemmeleg lehet ki-be kapcsolni. A tápot megmelegítve, nem javul a helyzet. Main board hibára gyanakszom.
Találkoztatok már hasonlóval?
Köszi:G

A hibát a main boardon lévő MP2208-as step down konverter hibája okozta.
LG50PG1000 Nincs kép, hang. Táp nem indul
Üdv! A fenti gép, tápja nem indul. 5-12-18v megjelenik az első hálózatra kapcsoláskor. A készülék viszont nem indul, a relé behúz, majd elenged. Sem a Vs, sem a Va táp nem jelenik meg, egy pillanatra sem. A PCF is csak pillanatokra indul, majd 320v körül megáll. A tápról sajnos nincs rajz, így nem tudom eldönteni minek kellene és hogyan indulni. Vagy a PCF kör rossz, és azért nem indítja a tápokat, vagy a Vs-As táp miatt tiltja le a PFC-t? Köszönöm a figyelmet!
LG tv nél diffúziós probléma.Megoldva.

Sziasztok!

Szívok egy LG tv-el. 
Háttérvilágítás, hibával jött. 
1db ledet cseréltem benne, ami 6 voltos és 2 wattos volt. 
Amit beleraktam a 3.5*3.5 mm cool white led, mert csak ezt tudtam beszerezni itthonról. 
(Ami gyárilag bent vannak az prizmán keresztül inkább kicsit kékesebb árnyalatúak.) 
Szerintem ez okozza a hibát. 
Világosabb és fehérebb képtartalmaknál lehet látni a led fényét. Igaz nem pontszerűen, de kicsit zavaró. 
Pedig még a lencse tetejére is raktam diffúzor lapot. 
Így már jobban szétszórja a fényt, de mégse az igazi. 
Oldalról egyenesen látni melyik led volt kicserélve.(Természetesen a kijelzőn keresztül). 
Úgy pozícionáltam, hogy hogy függőleges irányból minél kevesebb fényt lássák, a közepében pedig csak egy pici világító pötty legyen.(különben foltos lesz a kép) 
Nálam a cserélt lednél sokkal nagyobb az a pötty. 
Valakinek valami okos ötlete,hogy tudnám eltüntetni a foltot???

Ez  a megoldás vált be itt.
A lencse tetejére A3 nyomtató papírt ragasztottam.
Természetesen fókuszban van állítva a lencse.

LG 42PC1RR piros pöttyös
Sziasztok! A kép jobb oldalán főleg alul jelentkezik felhő alakban mozogva a hiba, a piros apró pöttyök adásnál is látszanak főleg sötét háttérnél, de érdekesség hogy kb egy órás üzem után eltűnnek, av állásban sem láttam egyetlen pöttyöt sem tartósabb üzem után. Vélhetően kondihiba lesz de a gond ott jelentkezik, hogy szemre hibás elkót nem látok és tapasztalatom sincs hogy melyik panelen keressem a hibát, a hűtés-melegítés sem egyszerű ennél a monstrumnál, nem beszélve róla hogy padlóra is lehet vele küldeni a gépet. Tud-e valaki tanácsot adni?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce