Sziasztok!
Az alábbi készülék javításában kérnék segítséget:32LG3000 lcd tv Hibajelenség :Be-Ki kapcsolási bizonytalanság-nehezen kapcsol be készenlétről kb3-4 indításra és ugyanez a hiba kikapcsolásra is jelentkezik.A tápfeszültségek mérve jók 5v,12v, 16,5v
Segítséget,ötletet előre is köszönöm.
LG 32" LED - model 32LV2510.
The TV shows power but baclight is not ON.
I checked 24V from the power supply and its there.
I chechecked the Inverter/ON voltage and its there 3.3V.
I took a torch and tried to illuminate the screen - I could see the OSD, if I press the menu - it comes up etc.
I don't think the backlight is faulty.
Between the power supply and the main board - I am missing something.
Please help.
Sziasztok
Segítségeteket szeretném kérni,került hozzám egy LG 26LH2000 lcd tv .Egyik napról a másikra jött elő a hiba bekapcsol hang van kép nem jelenik meg 10 mp után vissza ál stb be.Nagyon úgy néz ki,hogy inverter be sem kapcsol. Találkozott már valaki ilyen hibával? Az inverter panelon a biztosítékon 24V körül mértem.A többi feszültség is meg van a táp panelon Rajz hiányában nem tudom hol minek kéne lenni.(engedélyező jelek).
Kép vanmegvilágitva az lcd-t látszik a kép. Háttérvilágítás nics.
Táp tipusa LG EAX55176301 LGP32-09P PSU
Sziasztok,
Szakit keresek aki rutinos a hírhedt PLTVGL251XAT9 tápegység javításban. A szokásos FET, FET hidegítő kondi és az ellenállás, a FET driver IC és a körülötte lévő 20k alatti összes SMD ellenállás csere topik.