Sziasztok!
Fenti lapos a videon látható módon villogtatja a kijelzőt. A 12V-os tápfesz 0,06V-ot ingadozik közben. A tcon panelon az SW5084C nagyon forró, ha lehuzom a kijelző bal oldali csatiját akkor normál melegedése van. Kijelző kuka?
https://youtu.be/ePNr04wUaZQ?feature=shared
Üdvözlök minden kedves kollegát!
Keresek Lg mainboardot,100% osan működőképeset.
Próbálok egy kicsit részletesebb lenni ,hátha valakinél megbújik egy ilyen és megvehetem.
LG 55lf652v
mainboard:EAX66207203(1.0)
EBT63745803
EBR800067105
Az alaplapon lévő matricán ez látható még:55lf650v lgd,úgyhogy valószínű ez is jó .Ennek elől van 2 lvds kábele,plusz a hang ic és az lvds csati között az alkatrészek bevannak ültetve ami a kijelző meghajtást szolgálja.
Akinek van ilyen lapja ne tartsa magában írjon és vevő vagyok rá.
e-mail:djmagus25@gmail.com
Előre is köszönöm a segitséget!
|
Jó estét mindenkinek.
TDA4863AJ függ ic -t cseréltem, elégett még az r303 ellenállás is, de nagyon melegszik az új ic is, kb. 10 perc üzem után be is csikozik. Kicseréltem a +14V és -14V szürőkondiait is de eredménytelenül. Valakinek esetleg ha lenne valami ötlete, tapasztalata megköszönném ha besegíttene.
Üdv!
A fenti gép, tápja nem indul. 5-12-18v megjelenik az első hálózatra kapcsoláskor. A készülék viszont nem indul, a relé behúz, majd elenged. Sem a Vs, sem a Va táp nem jelenik meg, egy pillanatra sem. A PCF is csak pillanatokra indul, majd 320v körül megáll. A tápról sajnos nincs rajz, így nem tudom eldönteni minek kellene és hogyan indulni. Vagy a PCF kör rossz, és azért nem indítja a tápokat, vagy a Vs-As táp miatt tiltja le a PFC-t? Köszönöm a figyelmet!