Üdv mindenkinek . LG 49LB5500 mainboard-ot keresek . Itthon eddig nem találtam azt nézelődők az Ebay-on és látom hogy több méretű , de lehet hogy ugyanaz a méret de más kijelzősbe Lg-be is ezt a a panelt rakták .Ami nekem kell , azon a panelon szitázva EAX65361505 a cetlin meg EBT62973012 . Azt kérdezném hogy ez elég e a pontos beazonosításhoz , vagy még a cetlin EBT előtt lévő MZM4D13-07318MT is egyezni kell .
Üdv!
Van ez az Lg plazma tv, olyan van vele,hogy tökéletes kép hang mindene jól müködik, csak van a képben egy hajszálvékony függöleges csík teljes magasságban, a képernyő közepétől jobbra 10 centivel kb.Fekete háttérben nem látszik,Fehér háttéren: sárga a csík. Piros háttérben: fekete a csik.Zöld háttérbe nem látszik a csik. Kék háttérben: fekete a csik.
Mit lehet tudni ilyen jelenségröl e tévénél???
Köszönöm a segitségeket!
üdv.
sparco
Szép Estét mindenkinek! Kaptam egy megkímélt állapotban lévő LG 42LA6130 LCD TV-t. Bekapcsol, de nincs fény. Így esti fényviszonyok mellett azt sem tudom megállapítani, hogy ép e az LCD. A hátlapot lebontottam, a belseje meglepően tiszta, az alaplap, a tápegység ép, a csatlakozások renben vannak. A kijelző tipusa : LC420DUE(SF)(U2). Az eBay-en rákeresve nem találtam ilyet. Egyenlőre nem tudom, mit kezdjek vele, ha nem fog menni a javítás, fődarabonként értékesíteni kellene. Ha mégis, akkor megtartanám. Üdvözlettel : multifilter
Sziasztok.A fenti plazma tv-nek hangja van fény és kép nincs.Nincs valakinek valami ötlete?A scart kimeneten videójel van!