Üdv!
A fenti típusú gép mosás közben megállt.A fordulatszám jelző ledek villognak,kivéve a 800-ast.Az folyamatosan világít.A falilefolyó,és a csövek tiszták.
Sajnos hibakód listát a típushoz nem találtam, csak a kijelzőshöz.Amit még néztem, a csatlakozók a helyükön,a vezérlőn sem látok hibát.
Ez egy inverteres gép,Sajnos az Lg ben nem vagyok annyira otthon.
Minden segítő választ előre is köszönök.
woren
Sziasztok Szakik!
Van egy LG Direct Drive F1056LD mosógép nálam,aminek az előző tulaj szerint az a hibajelensége,hogy 20-ból ha egyszer centrifugál.Üresben,centrifuga üzemben megy rendesen,de ahogy nézem,terheléskor,mosás programban nem mindig. Rendezgeti a ruhát,de akkor is mintha akadozva indulna meg. Ilyenkor nem is centrizik. Mikor "elkapja az ütemet" akkor centrizik. A szivattyú rendesen kiszivattyúzza a vizet.
Üdv: Tivi
Kérem,hogy m_stuart,ne szóljon hozzá!
Sziasztok!
Fent nevezett hűtőn nem állìtható a hőmérséklet,hőfok,se felfelé,se lefelé.
̶K̶i̶j̶e̶l̶z̶é̶s̶ ̶v̶a̶n̶.̶
Ennek a hibának a javításához kérem a segítségeteket!
(Fotòkat késöbb teszek fel.)
Köszönöm.
Jano
U.I.
Az ajtóban eltöröt a vezeték . Csere. Köszönöm annak aki segitett.
U.I._1
Újra rossz . A a kezelőn véletlenszerűen kialszik a kijelző . A vezérlőről fotó -lg huto
Szaisztok!
LG WD-80150 tip. mosógép centrifugálás közben olyan - kopogásszerű- hangot ad, mint amikor nincs benne a ruha kiegyensúlyozva. (olyankor persze, ugrálni is próbál :))
Szétszedtem, a dob egyáltalán nem ugrál ilyenkor, a hang hátulról, esetleg a motor felöl jön. A fordulatszámmal biztos összefügg, mosás közben, vagy alacsonyabb centri fordulatszámon nincs, vagy sokkal enyhébb. Gondoltam a csapágyra, de szerintem akkor már szétverte volna a szimmeringet, s folynia is kéne... (?)
Akinek van tapasztalata, ötlete segíthetne, mert a csapágycsere nagy falat, csak akkor állnék neki, ha biztos ott a bibi.
Köszönöm:
-eri-