Sziasztok, segítséget kérnék ennek a tv (lg 27lc2r)kapcsán mert fehér-feketében megy a kép(a menü és teletext az színes) hogy az options menübe milyen értékek kellenek(az on screen menüben csak egyedül a méretarány érhető el) köszönöm...(Megoldva: stand-by állapot, tv+menü gomb 5mp-íg,majd bekapcsolás)
Sziasztok!
A címben említett tvnek nagyon világos a képe. Képtartalom halványan látható de negatívban. Hang van. Más bemenetekről is ugyan ez a helyzet. Egyenfeszek rendben. Az Euras resetelést javasol de azt már nem irja , hogy lehet ezt végrehajtani. Ha valakinek van tanácsa kérem írjon.
Sziasztok !
Javításra került hozzám a fenti LCD tv táp(LGLP2637HEP ) hibával a szokásosnak mondható 6V-os problémával.
Q209 smd FET mellet 2db dióda szokott lenn D251 és D252.
De ebben csak D251 van beforrasztva ,D252 helye viszont gyárinak tünik,mintha soha nem lett volna itt alkatrész.
D251 anódja a testre katódja Q209 (IRF7807Z) G-re megy. D252 anódja Q209 S-re, katódja Q209 G-re menne,ha benne lenne.
Mi a tapasztalatotok ,ilyen változat is lehet ?
Sziasztok!
A tárgybeli monitor-tv firmware problémával kűzd. Tej fehér a kijelző és a verzió szám sétálgat jobbra-balra (V3.09.0). Ugyan ezzel a hibával hoztak 1 hete LG M2262D-PCL.BEUVLUP monitor-tv-t azon (V3.19.09 verzió szám sétálgat.Ja és semmire nem reagálnak.Mainbord cserét persze hallani sem akar a gazdájuk.Természetesen! És már 4 évesek. Lehet ezekre frissítést küldeni valahogyan? A segítséget előre is köszönöm.
Üdv!