Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, mi okozhat a fenti készülék hibáját? Van, hogy jól működik, van, hogy bekapcs után pattan egyet és elhallgat.
Előre is köszönöm szépen segítségeteket!
Üdvözlet Mindenkinek!
Egy TMR-RF850R típusú wireless fejhallgatóval bajlódok.Mindent jól csinál, csak kb. 5 perc után kikapcsol.A tápot egy pillanatra megszakítva ismét indul, de 5 perc után ismét leáll. Nem találok hozzá kapcsolási rajzot sehol. Kérem,ötlettel, vagy doksival, segítsetek.
irokéz
Üdv!
Adott ez a Soundbar vezeték nélküli mélynyomó része, nem akar működni, semmi életjel,készenlét sem világít/villog rajta. EBR89625801 táppal egybeépített alaplap van benne, mérésre tápfeszültségek rendben, táp részen, és az alaplapi DC-DC konverteren is. Erős a gyanúm, hogy az alaplapi SPI Flash memória lehet a hiba oka, WIC602: MX25L8035E a típusa, ehhez keresnék tartalmat.
Köszi!
Sziasztok!
A kollektív tudathoz fordulok, mielőtt erőt alkalmaznék:
Tudja valaki, hogy az LG hogyan rögzítette a fent említett hifi hangerő tekerentyűjét?
Gondoltam nem állok neki feszegetni, hátha valami trükkje van a kiszerelésének, amit más ismer, esetleg szedett is szét ilyet.
Ime egy kép, hátha erről beugrik:
http://cfs12.blog.daum.net/image/27/blog/2008/11/09/23/04/4916edf4926e8&filename=p1030605_sogsagim.jpg
Előre is kösöznöm,
frod42