Sziasztok!
LG E2342T LED monitor, szétbontva az 5V-os ág terheli le a tápot. Egy APW7302B állítja elő, hát levettem. A lábak gyári forrasztása kritikán aluli, szinte mindegyik el volt repedve - talán ez lett a veszte. A kimenetére adtam külső tápról 5V-ot (1,53A-t vesz fel) így már indul a monitor, megvan a 3,3V is de a LED háttérfény csak villog. Szerintetek kell bele az eredeti IC 340kHz-es 5V-ja?
Sziasztok,
idekerült egy ilyen monitor. Az a baj, hogy az OSD néha átvált valami ismeretlen( szerintem nem is létező) nyelvre, melynek következményeként úgy néz ki a képernyő mintha különféle nagyságú négyzetekkel lenne telepingálva. Szerintetek kínozzam üres eeprommal? Vagy nem is eepromhiba?
(Valami szoftverezésről olvastam az előzményekben).
KÖsz.
Üdv.
Tamás
Üdv' az Uraknak! A fent említett cucc "üresen" jónak tűnik, kiírja hogy szeretne csatlakozni de amint kielégítem eme vágyát, csak villog. Pontosabban fél másodpercig hibátlan kép, majd sokáig semmi, azután fél másodpercig hibátlan kép, majd..... stb. stb. Akad valaki e kies hazában aki tudja miért?
Sziasztok!
Ezt a monitort használom de amióta meg van,van vele egy problémám,
Fogja magát alvó üzembe lép de azonnal vissza is tér ebből az állapotból.
Mi okozza ezt?
Egy Nvidia 6200 LE VGA vezérlőn log minden energia ellátási funkciót kikapcsoltam,de a probléma igy is fenn áll.
Nwiev driver: Ver: 260.99.
OS: Windows 7 Ultimate x86
Ha valaki találkozott már hasonló problémával vagy esetleg tud valami közelebbit h mi a teendő kérem segítsen.
Minden rendben müxik kivéve ezt a problémát nem tudom mi okozza.