Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni!
Volna egy 55"-os tv (LG550EUD UF A3), ami annyit csinál, hogy induláskor megjelenik a háttérvilágítás, de a monitor márka felirata (LG) már nem jelenik meg. Illetve más sem jelenik meg. Kb 20mp múlva lekapcsol. Lehet ki és bekapcsolni. HDMI-n volt hajtva.
Én nem a tápra gyanakodnék, hanem a vezérlő panelre. Szerintetek?
Előre is köszönöm!
Lóri
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el
Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy van egy LG 710 (CRT-s) (képcsöves-régebbi) monitor és az a probléma vele,hogy el megy a szín egy idő után tehát a kép -fekete fehér-. Hasonló a viselkedése mint egy fekete fehér TV-nek ,majd egy idő múlva ismét színes élvezhető, szép a kép.Több számítógépen ki lett próbálva ugyan az a helyzet.
Az a kérdésem ,hogy találkozott valaki hasonló problémával? MI okozhatja ezt a hibajelenséget?
A segítségeteket előre is köszönőm.
Üdv : József
Monitor LG 34UM95-P
MB: LM94Q/34UM95/EAX65360305 (1.1)
LCD: LM340UW1 (SS)(A1)
Flash: IC:205 - MX25L8005
Tisztelt kollégák!
Az alábbiban kérnék segítséget tőletek!
Van egy LG L246WH monitorom, aminek a táp paneljéről le pattant egy ellenállás!
Ha esetleg rajzzal , vagy az ellenállás értékével tudnátok segíteni, azt nagyon meg köszönném!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Ha esetleg a címbe beírod, hogy az R119-es ellenállás értéke érdekel, sokkal jobb lenne a dolog!
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"