Sziasztok !
Sajnos csak ennyit tudok a mosógépről . A vidéki szerelő nem közölt többet. Kettő éves mosógép .Már nem garanciális . A villanyszerelő kolléga , ahogy "b...ta" egyszer bekapcsolt .Nekem azt mondta táp hibás . Direktbe bele engedve a villanyt a 16V megjelent . Az 5V és a 12V nem .Továbbra sem lehet bekapcsolni .
Ehhez kérem a segítségeteket!
Sziasztok!
Az ügyfél nem kéri a javitást .
Köszönöm szépen a hozzászólást.
T. Kollégák!
Ecsém címben említett LG mikrója felváltva mutatja az órát és az L hibaüzenetet. Ha az Óra kijelzésnél indítja a készüléket egy pillanatra beindul de L hibaüzenettel leáll. Milyen hibát keressek benne. A szerviz manuáljában nincs semmilyen erre utaló leírás.
Üdv
László
Sziasztok Szakik!
Van egy LG Direct Drive F1056LD mosógép nálam,aminek az előző tulaj szerint az a hibajelensége,hogy 20-ból ha egyszer centrifugál.Üresben,centrifuga üzemben megy rendesen,de ahogy nézem,terheléskor,mosás programban nem mindig. Rendezgeti a ruhát,de akkor is mintha akadozva indulna meg. Ilyenkor nem is centrizik. Mikor "elkapja az ütemet" akkor centrizik. A szivattyú rendesen kiszivattyúzza a vizet.
Üdv: Tivi
LG VC4918-as porszívóban szétesett a ventillátor tárcsánál lévő csapágy.
Szakember általi javítást már nem ér meg ezért sk. még próbálkoznék.
A szétszedéssel akadt problémám.Hogy férek hozzá a csapágyhoz ?
Finom ütögetéssel probálkoztam, de nem jött szét.
És ha szét jön a csapágyon kivül van-e ott még valamilyen alkatrész ?
A csapágygolyókkal együtt kiesett valamilyen összeroncsolt alátét, de lehet hogy az a csapágy darabja volt.