Sziasztok adott ez a mosógép müködik de a kijelzője hibás,sok szegmens nem világit rajta.Szerintetek hol beszerezhető?A gépet még nem szedtem szét,igy csak a fellelt képek után próbálok keresni,de nem igazán találok,ráadásul még fehér is.
Sziasztok!
Az LG ami az alsó, egy MD-2642GT..
Ilyen kenyérsütős nekem még újdonság :) Muszáj néha selejtezni, végre volt kis időm is rá :)
Nos ennek az LG-nek a komplett előlapja hiányzik, az ajtóban elektronika is lehetett, ugyanis tőbe látszik a bal alsó sarokban, hogy el van csípve.
A kenyérsütő rész eleje is hiányzik.
A felső mikrón nincs típus, valamennyire látszik is a képen.
A tányérforgató motort lenyúlták belőle.
ÉRdekes ez a kialakítás, ahogy a kezelőszervek kicsit mélyebben vannak, mint az ajtó.
Szabad ezekre költeni?
Üdv:
Pityesz
Sziasztok,
Valami bekerült a mosógépbe az üst és a dob közé, és kb 5mm-es lyukat ütött a műanyag üstre. Szeretném beragasztani, de nem tudom az üst anyagát. Itt olvasgatva azt írtátok PP vagy PE. Van valakinek tapasztalata ilyen javítással? Keressem meg a kitört darabot és ragasszam vissza ABS-sel, vagy inkább valami kétkomponensű ragasztót keressek?
Sziasztok!A motort és a mosógépet vizsgálta a kijárószerelő.HALL-t cserélt benne.(Egy Isten bizony jóra.)Továbbra sem forgat.Az előlap+elektronika hozzám került."Ablakot" nyítottam az "aszpikos" NYÁK hátoldalán.Most kezdtem mérni.Még nem találtam híbát.Mi lehet?Kérem segítségeteket!Köszönöm.Üdv Jano