Sziasztok!
Van egy kb 15 éves LG hütögépünk, amely tökéletesen müködne, de a leolvasztásból eredö viz nem tud távozni a fagyasztó részböl, mert valószinüleg eldugult a csö, amin lefolyna és igy ha le is olvasztom manual, kb. 1 hét után a levegö csatorna eljegesedik és nem hüti a hütö részt.
Az lenne a kérdés, hogy a hátoldal valahogy leszedhetö e róla, hogy hozzáférjek a csöhöz? Úgy tünik ragasztva van, de nincs ebben tapasztalatom.
Elöre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
Szoval van ez a klima be akartuk kapcsolni kicsit hogy fütsünk vele de nem indul el a kompreszora. 1 kéket és 6 pirosat villan a led a beltéri egységen. Hütés üzemodba müködik! Tudja valaki mi ez a hibakod? A használatijába nincs benne.
Kösz a segitséget!
Sziasztok!
A gép nincs nálam, csak a panel. Az ajtózárral történt valami, azt kicserélték, de a gép nem hajlandó elindulni, csak ha az ajtózár kapcsolóját benyomják.
A kérdésem az lenne, hogy ennek hogy kellene pontosan működnie?
1: Becsukom az ajtót, az ajtó zárja az érintkezőt, és ha elindítom, a PTC-vel lereteszeli?
2: Becsukom az ajtót, elindítom a gépet, és ha felfűt a PTC, zárja a kapcsolót és a reteszt, és utána indul el a program?

Jácint
Sziasztok .Konkrét típus nélkül ,több ilyennel találkozók , úgy általánosságban 3-10 éves dd motoros gépek , hasonló konstrukció, műanyag alsó borításhoz rögzített 3 lengés csillapító , elől súly. Centrifugánál elmozdulnak , némelyek el is sétál . Lengéscsillapítók jók , csere nem segít . Jó tapadó gumi talppal ugyanúgy elugrál , csak nehezebb visszatolni a helyére . Centrifuga csendes , nincs csapágy hang , zörgés , kotyogás . Valami tapasztalt , ötlet ?