Hi.
A fenti kétkazettás deck mindent csinál csak visszafelé lejátszáskor kb 2 mp mulva leáll és f03 hibát ir ki decsak az aktuális lejátszonál,a másik müködik szépen.
Minkét oldali mechanikánál ezt teszi.
A bal oldalin cseréltem szijat,nyomogörgöt és azt gondoltam valamit nem jol raktam össze,de a jobb oldalihoz még nem nyultam és az is igy tesz.
Utánaolvastam a googli barátunknál,de érdemi segitséget nem találtam.
Volt olyan külhoni aki a forgásérzékelö tisztitását javasolta,megtettem,maradt a hiba.
Volt aki a táp javitását javasolta,megtettem,maradt a hiba.
Megakadtam.....
Talán még az optos forgás ellenörzö rész elektronikus átnézését eröltetem,hátha ott lenne a bibi.
Ha lenne valakinek ötlete, tapasztalata azt megköszönném.
Üdv.egon
Sziasztok! Most próbáltam ki, hogy mi gond van vele. A deck2 fele rendesen működik, de a Deck1 fele, az egyik irányba jól játszik le, de a másik irányba már nem. Bekapcsolva megforgatja a kazettát, és kikapcsol, és a kijelzőn a F03 hiba kód jelenik meg. Kiadatva a kazettát megint ugyan így csinálja. Az lenne a kérdésem hogy ez a hiba kód mire utal?
Sziasztok!
Keverőbe keresek az alábbi képeken szereplő potit. Nyák-os, 2x 50kohmB-s.
Köszönettel
Attila
Hello, I got a problem with my Sony Receiver STR-DE 225.
There´s a sudden interruption of Audio in non defined intervalls - may be once ore 6 times during appr. 5hrs operation.
Interruption does not depend on Volume. Connection cables and speakers I´ve checked.
There´s a loud crack in both speakers, display shows for short time "PROTECTION".
After switching off and on again, everything operates normal until next interruption.
I removed from the inside of the receiver a lot of dust with a vacuum cleaner, but this didn´t help.
Unfortunately Sony has no documents for this device, as it is To "old" (1996), or could give me a hint,
in what cases "PROTECTION" might appear.
Is there anyone to give me a clue? Thanks