Nem nagyon ismerem ezeket,(rajzot nem találtam hozzá) merre induljak el? Tranyók nem zárlatosak, elmondás szerint néha indul. Jól volt bekötve. Kimeneten zárlatot nem mérek.
Sziasztok!
Szóval a fent nevezett erősítő táp búgása elleni tippek érdekelnének! Hozzáteszem, hogy olyan tv állványon van ami kicsit fel is erősítő a búgó hangot! Esetleg tegyek alá valamit vagy más ötlet?
Köszi előre is! :)
Petya
Sziasztok a fent említett aktívhangfal erősítórajzát keresem.
Ha valakinek megvan kérem tegye fel.
üdv:hifi64
Szevasztok
Vejem hozta ezt a kinai szemetet,hogy ugyan nézzem már meg,mert elhalgatott,TDA7388 ason van felépitve a végfoka,bemenetére megérkezi a jel kimenete süket,de nincs rajta egyn fesz,viszont a stbay lábán,illetv a mutén semmi feszültség nem mérhető,szerintem itt lesz a kutya elásva mivel ON állapotban 3,5 volnak kellene lenni a pin4 esen,de nincs,anyira ösze van tömöritve egyszerüen nemtudom kivenni honnan jön,milenne ha egyszerüen fel emelném a 4 es lábat,és egy10 kilóommossal a +12 re ültetném?