Sziasztok!
Rászedtek egy ilyen dögre.
Időnként F70-es hibával leáll.
Meg is van a hiba, csak nem tudom mit tegyek bele?
Egy BA25BC0 nevű 2.5V-os SMD stabkocka adta meg magát.
Ha valaki tud beszerzési forrást, vagy van bontott, kérem jelezze. A Dolby panelján leledzik.
Előre is köszi!
Üdv
Fiat Punto gyári rádió Check üzenetet jelez ki,és csak a Ki/Be funkció működik.Állítólag kanyarodás közben a tulaj véletlenül max-ra tekerte a hangerőt,ezután elhallgatott a rádió.A készüléket,behozták,az autót nem láttam,lehet,hogy keresi a computert?Ha így van,hogy lehet szervíz módba hozni a cuccot?
Üdvözlettel Reparátor1
Sziasztok!Denon AVR-1404,5 csatornás házimozi erősítőben,kiment egy oldal,a végfokok,valamint minden egyéb rossz alkatrész ki lett cserélve,de bekapcsolás után pár másodperccel kikapcsol és a készenléti led villog(bekapcsolás közben is).Minden végfok jó különtápról ki lett próbálva.Végfok hiba előtt tökéletesen működött minden.Ha valaki tud segítsen!Előre is köszi!
Szerbusztok!
Technics SL PG580A CD lejátszóban lézerfejet cseréltem. A régivel beolvasta a lemezeket, de szinte folyamatosan "ugrált".
Ebben is Philips assy van.
VAM 1202/12 ment bele, azonban közel sem lett tökéletes.
Gyári lemezekkel is ugrál néha, és van, hogy nem, vagy csak sok idő elteltével olvassa be a lemezt. De az is előfordul, hogy a fej a lemez beolvasásánál hozzáér a lemezhez.
Hogyan lehetne rajta finomítani?
Tudom lézer áramot nem szerencsés állítani, de mégis felmerül, mennyit lehetne esetleg emelni, amivel ha nem is évtizedekig működik, de nem is megy tönkre 2 hónap alatt.
Köszönöm.
Megoldva. /VAM 1202 nem jó bele/