Sziasztok!
A fenti videó az LP-t szépen felveszi, le is adja, de SP-ben tracking jellegű hibát produkál. Saját és más felvétellel is. Samuknál szokott ilyen lenni, amikor elmegy az opciója. Ami zavar, hogy SP-ben rossz, LP-ben nem. Használta az ügyfél rendesen. Kopott, vagy opcióhibás ez is? Ha valakinek van ötlete, kérem, ossza meg velem!
Szép napot!
Laci
Sziasztok!
Adott eme szerkezet:
http://kepfeltoltes.hu/view/110424/video_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mint láthatjátok hiányzik a komplett mechanika :( A kazettafészek van csak meg plusz az elektronika.
Érdekel belőle valakit valami? Ha nem akkor kuka, elektronikából kiszedem ami kell aztán kész.
Most már haladok a dolgokkal, van még sok video, remélem tudok majd segíteni valakinek alkatrésszel mostmár videókhoz is :)
Üdv:
Pityesz
Sziasztok
Fent említett öreg videó egyik műanyag fogaskereke (lásd csatolmány) megrepedt. Honnan lehetne ilyet szerezni? Esetleg ha lenne valakinek javíthatatlan készüléke, -egyéb okok miatt mint ez a fogaskerék-; vevő lennék rá. Érdekes milyen kondi van a C608 poziciószám alatt: C-AL; 0.1F; +80-20%; 5,5V; TP 12,5x11; polarizált, ilyet még nem láttam. Mire jó ez? Mert hogy ilyen is kéne, el van durranva.
Köszönettel: Csaba
Sziasztok!
Az utóbbi két hétben valamiért nem működik az automatikus órabeállítás se a DVD-recorderemen, se a videómagnómon. A sok vihar miatt gyakran húzom ki a konnektorból őket, és ezt kedvess óravillogtatással hálálják meg. Mindkettő Panasonic. A kabhegyi adótoronyra vagyok ráállva. Honnan veszik az adatokat ilyenkor? Teletext működik, nem hibázgatja a karaktereket.
Üdv: Jácint