Üdvözlet Kollégák.
Egy Orion t2950stx Ch.: PT200 Ew-hibávalindul (széles párna).
Kb. 30mp helyreáll a rend.
Az EW körben az elkók cserélve.
Előre is köszönöm az ötletket.
mounty
sziasztok.
Még mindig ezzel a sz@rral kínlódok, egy kis segítség kellene.
Hibajelensége: bekapcsolás után beadja az autoinstal menüt, majd 3másodperc mulva visszakapcsol készenlétbe.
A tápegysége készenlétben is indítgat 3 másodpercenként.
Kértem rajzot, kaptam is, de a táp nem szerepel rajta, bár szerintem nem is az a baja. Ha művileg beindítom szép stabilak, egyenesek a feszek.
EEprom hibára gyanakodtam, de már semmi sem biztos.
Ha teszek bele egy üres(FF) 24c64-et, akkor úgy ahogy kell felírja magának a tartalmat, de a hiba marad. Ha egy valamilyen tartalmú eepromot teszek bele, akkor úgy-ahogy működik, beenged a menube, lehet hangolni bár adást nem talál(mák sincs), memóriába lehet rakni a beállításokat. Következő bakapcsolásnál pl. a nyelv beállítását nem jegyzi meg.
Ha a szervízmódban (a működő eeprommal) csinálok egy nvm resetet, akkor ismét csinálja a 3másodpercenkénti kikapcsolást.
Ehhez kellene valami ötlet.
köszi
Sziasztok !!
A fenti géphez keresek eeprom tartalmat !
Előre is köszööm.....
Üdv, Péter
Kedves kollégák!
Szinte biztos,hogy spi tartalom kell bele. Készenlét van,táp rendben. Kellene hozzá egy garantált flash tartalom.
main: HK.T.SP9202 P63 Kijelző: LQ0DZC0123-12V scaler: SHARP CPWBX5409 TP (na ezt a kijelzőt,soha sem láttam ilyen tipus jelzéssel). Ha tartalom nincs is,esetleg valaki ismeri ennek a kijelzőnek a valódi tipusát?
üdv.