Sziasztok!
Most került hozzám ez a LCD tv, hidegen pár percig jó a kép. Bemelegedés után elhomályosodik az egész kép, utána a felső 10cm-ben jó, a többi részen meg mosódott a kép. Ha kell később képet is tudok majd feltölteni. Mi okozhat ilyen hibát, T-con vagy kijelző?
Üdv. Mindenkinek.Bekapcsoláskor pillanatra bevillan utána sötétség , és tv fogyasztásán is latom , hogy a háttér meglát.
Állítólag álltában ment tönkre a tv , mert nem használták két hétig azt utána megállt a háttér , hang van. A tápon bejelölt feszültségek meg vannak , a háttér bekapcsolás 2,5V , a dim meg a boost 3,3 és ezekről nem találtam infót , hogy jók e .
Sziasztok!
Adott egy 29pt5407/21,ch:L01.1E színes tv.Első bekapcsoláskor sípol sorméret változik,csíkoz,majd pár perc után beáll és működik.ha kihül újból így kezdi.Amit néztem:tápfeszek stabilak,elkók mérve és cserélve,forrasztások átnézve nem kh.MELEGÍTÉSRE ÉS HŰTÉSRE nem reagál!A segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok,
úgy látszik ez egy ilyen nap... (a másik jó lett, köszi)
Van itt egy készülék, 6632L-0211 / 0212 inverter páros van benne. panelenként 1-1 db IT-092583 trafó leledzik rajta. Azt nem értem, hogy a szekunder oldalon mindössze 38 Ohmot mérek. Létezik hogy ez így jó? Mert a tünet igencsak inverterhibára utal, de mindkettőn nagyjából egyforma értéket mérek (induktivitásra holnap megvizsgálom).