Sziasztok!
Azzal maradt itt, h. csőhibás.
Gondoltam ma ránézek. Egyfókuszos philips cső, ezek nem szoktak beszarni.
Mérve tökéletes, bekapcsolva sincs csőtünet.
Kép felső harmadában egy vizszintes fehér csík, ami kb. 10-10 centire befelé van, tehát nincs egész végig vagy mi :) Eztán letilt és kikapcs.
5let esetleg?
Akkora dög, gyorsban le kéne takarítanom :)
Most nézek bele egy eltérítő IC-t, nekem gyanús kicsit.
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Többedszerre jár nálam ez a kis TV, videóját nem használják, mégis időnként megbolondul, és lekapcsol video mechanika hiba miatt. A programtárcsa pucolás, optók tisztítása után 1-2 évet ismét működik. Van lehetőség, hogy ki legyen belőle írtva a mechanika és csak Tv-ként üzemeljen?
https://elektrotanya.com/philips_14pv374-14pv375_tv-vcr_combination_sm.pdf/download.html
Üdv: Jácint
Programtárcsa kimenete (R261) 22k-val földre húzva.
Sziasztok!
Keresek kijelzőt ehhez a 19" tv-hez.
Típusa : LC190WH1 (TL)(C1)
1909AKJT05442T11B
Köszi, üdv, kovácsa
Szép jo napot.Philips tipus 28pt8000B/00 tv, a tulaj mondása szerint a készülék müködött este a távkapcsoloval lekapcsolta és másnap nem indult a led világit.A készülék még nincs nálam,rajzom nincs rola.MI a véleményetek hol kezdjem el a javitást,mert fontolgatom hogy elválaljan vagy nem.ÜDV LAJOS
Igazán elég türelmi időt kaptál!
Kalex