Sziasztok!
Van ez a fent nevezett tévém, ami sajnos úgy néz ki kezdi feladni a szolgálatot. Függőleges csíkok vannak a kijelzőn, és olyan mintha egyre csak sűrűsödnének a csíkok.
Szerintetek ez kijelző hiba? Ha igen, akkor van mód a javításra vagy csak a csere segít?
Annyit sikerült kiderítenem, hogy Samsung kijelzővel (LTA460HQ17) van szerelve. Új ára még akciósan is sok.
http://parts-tv.com/en/Philips-TFT-LCD-LTA460HQ17--------------(SMGK)-B-932229485682
Képek:
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=284IMG_3013.jpg
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=468IMG_3011.jpg
Üdv.: nils
Sziasztok egy olyan problémával fordulok hozzátok hogy van egy 32pw8620/12 tipusu philips tvm és nem tudom kikapcsolni rajta a hotel módot köszi!
Most került hozzám, azzal a hibával hogy a kép alja elgörbül, a tulaj szerint. Kipróbáltam a készüléket, de 15 perc múlva elkezd ugrálni a kép, és utána a kép is eltűnik, a háttér az világít. Kikapcsolva, és újra visszakapcsolva megint van kép, utána a hiba is előjön, most a T-con, vagy a kijelző lehet hibás. A képről, és a T-con-ról is teszek fel képet.
Sziasztok!
Két napja szivat ez a PHILIPS L6.1AA sasszéval szerelt csoda masina.
Eredeti hibája az volt hogy nem indult csak nyüszített a táp. Ez is elég kacifántos volt mert kellett egy kis idő mire
megtaláltam a hibáját (a sortranyó hűtőzászlója kilyukadt és lehúzott a hűtőlemezre) de ezután jött egy kanyar a dologba.
Kicseréltem a BUT11AX-et egy BUT11AF-re és csak melegszik mint a háborodás de nem indul a sorvégfok. Fülesmester hibalistáját kiveséztem teljesen 98v 10v 5v mind meg vannak tda8362 cserélve újra, átforrasztva minden és mégis cseszik indulni :S
Legyetek szívesek segítsetek nekem mert már agyf....szt kaptam ettől a csoda géptől :S
Hiba ok:
Műterheléssel a sortápfesz le esett 92V-ra melyet a következő hibás alkatrészek okoztak:
-3514, 3515 1R megnyúlása
Illetve első induláskor a sorvég nagy füsttel indult melynek oka:
-2420 kerámia kondi zárlata okozott
Üdv: Irkax