Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

PHILIPS 21CX211A-03 TV SERVICE-INFO SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
37.6 KB
Page
1
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar philips manual?
Document preview [1st page]
PHILIPS 21CX211A-03 TV SERVICE-INFO SM service manual (1st page)
Preview of PHILIPS 21CX211A-03 TV SERVICE-INFO SM [1st page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    PHILIPS 21CX211A03 TV 21 CX 211 03 21CX211A INFO
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 25 PT 4457/58 TV L01.1E sasszi függőleges eltérítés hiba MEGOLDVA
Tisztelet Uraim! Van egy Philips 25 PT 4457/58 TV L01.1E sasszi. Bekapcsolás után középen vízszintes csík, majd pár másodperc után kikapcsol. A függőleges eltérítő IC TDA835 9J cserélve lett új alkatrészre, eredménytelenül. Az IC környékén méregetve zárlatot nem tapasztaltam. Kérem, ha van ötletetek, vagy találkoztatok hasonló problémával segítsetek! Előre is köszönöm.
Philips 40PFL7007K_12 nem kapcsol be-megoldva

Sziasztok!
A https://elektrotanya.com/content/philips-40pfl7007k12-does-not-power-chassis-qfu11e-la

oldalon leírtakkal szemben a készenléti piros LED csak egyszer villan fel. A 1M95 csatlakozó 2-es Standby-on 0V van kb 1 percig, addig működik "nagy táp" (azaz 12V és 38V-gondolom a háttérnek). 
Eddig a következő hibát találtam: a PWM LED driver OZ9909tn nem kap 12V-ot, (adatlapot nem találtam csak egy másik hasonló qfu2.1e_la chassis rajból láttam https://www.mikrocontroller.net/attachment/321427/philips_chassis_qfu2.1e_la.pdf 75 és 78 oldal, itt közvetlenül 12V-ot én esetembe legalább 1 valószínűleg kapcsolótranzisztoron keresztül, amit még nem sikerült lekövetnem.).
Egy hozzávaló rajz, vagy egyéb segítséget előre is köszönök makittib.

Philips MD1.2EAA táphiba, ellövi a biztosítékot
Üdv! Az előzménye itt van http://elektrotanya.com/?q=hu/content/megoldva-csocserephilips-29pt530258-md12eaa-a68esf-kepcsovel-szerelt-tv-kepe-bepirosodott Tökéletesen működött több napon keresztül, tegnap hívott a tulaj, hogy nagy csattanás és nincs stby sem. Most szétkaptam újra, a táp primer oldalán a 2544-es 2n2 1kV kerámia kondi kilyukadt és elszállt a biztosíték is. Gyors méregetés, új kondi a helyére, új 4A-es biztosíték. Ráindítva megszólal a táp, de rögtön megeszi a biztosítékot. A FET jónak tűnik, nincs átvezetés. El tudom ezt indítani úgy, hogy az optocsatolót helyettesítem trimmerrel? Persze a szekunder oldalon lekötök mindent. Megjegyzem, ebben nagyon tudnak elhalni a kerámia nagyfesz kondik, mert tavaly a sorvégnél szállt el egy.
Philips 29PT5606/58 L01.1E AA nem indúl- memo tart.
Sziasztok! Most került hozzám ez a készülék, a tápegysége jó, 14V 140V megvannak, távval indítva a piros led meghalványul, de más nem történik, nem indul el a sor. A sormeghajtásban a két BC-ét cseréltem, de ott sincs meg a sorjel. A procinál eddig csak 3,3V, és 3.9V-okat mérek, nem kellene 5V-nak is lenni, a rajzon szétszórva vannak meg a feszültségei. Valami táp hiba, vagy a proci?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce