Szevasztok!!
A cimben szereplo mini HI-FI-t szeretnem "eletre" kelteni.Magno,radio tokeletesen mikodik.CD uzemmodban DEF hibauzenet olvashato a display-en. es a mehanika meg sem moccan.Feszultseg ala helyezeskor, a foton lathato (jobbrol az elso) fogaskereket,belyebb huzza majd kitolja,egyebb semmi.A mehanikat kitisztitottam,atzsiroztam,nem szorul es osszeraktam ahogy volt mikor hozzam kerult.Valaki elottem mar probalta javitani,sikertelenul.Csereltem meg az attet szijjat ami a talcat mozgatja.Mertem a mikrokapcsolokat,ellenallasuk , zart helyzetben,1 Ohm alatt vannak.Mi okozhatja a hibat?
A masik keresem az volna , hogy mivel hianyzik a CD talcarol az elolapba illeszkedo resz,hogy nincs e valakinek egy amitol megvalna.
Segitseget koszonom,Peter
http://keptarhely.eu/view.php?file=20181114v00okibn2.jpeg
http://keptarhely.eu/view.php?file=20181114v00ocu1vw.jpeg
http://keptarhely.eu/view.php?file=20181114v00owgjd.jpeg
http://keptarhely.eu/view.php?file=20181114v00ovo6vg.jpeg
Sziasztok !
A rajzokat megtaláltam a tanyán . De , a fejhalgató panelről bemegy a jel a panelre . Nem működik fejhalgatóval . A hangszórók tovább szólnak . Mindegy , hogy a fejhallgató csatlakoztatva van , vagy nem . Ehhez kérem a segíségeteket ! Minden hozzá szólást , előre is , nagyon szépen köszönök . Üdv varga jano
Helló!
Az egyik oldali táp biztije ment ki mindössze, amúgy működik, legalábbis brummra jó. Holnap kipróbálom hangfallal. Elképzelhető, hogy nincs más baja? Esetleg az egyik hangfal mélysugárzója súrol?
Üdv.: Ízirájder
Sziasztok!
Ezt hozták azzal hogy 1 éve nem használták és most nem olvassa a CD-ket. elôtte pedig jó volt.
Kicseréltem a tányér meg a lift szíjakat mert megnyultak, lencsét megtisztítottam.
CD-t berakom alulról leskelôdve nem világít pirosal a lézerje,így meg se kezdi pörgetni a CD-t., azutan csak keresi automatikusan a többi CD -t forgatva a tányért.
Ha a szánt (optikát) elhuzom azt vissza a helyére huzza.
Szalagkábel fizikailag nem sérült.