Üdv!
A címben jelzett mini hifin STBY van, viszont bekapcsolás után a hang megszólal majd teljesen leáll. Semmivel nem indítható a következő feszültség alá helyezésig. 3cd-s 1 fiókos rendszer,a hibát eleinte csak néha adta elő, mostanra viszont teljesen kuka lett. A cd része eléggé viharvert, elképzelhető, hogy nem áll pozícióba ezért old le? Hibát nem ír, jelöl. A gumik már rég elnyúltak benne, ezért nem gondolnék erre de hátha mégis. A tápjai jónak tűnnek, semmi nem melegszik, ami még érdekes, hogy stby-ban is megy a ventilátora. Ha esetleg valaki ismeri a gépet és tudna némi infót, megköszönném. Köszi a figyelmet !
Kérem sistvan ne szóljon a topichoz!
Hi! Tudnátok segíteni? Lenne ez a mini hifi
https://elektrotanya.com/philips_a01-155_fw-c380_service_info.pdf/download.html
Van egy kapcsoló jack aljzatban (ami működik), ha bedugom a fejhallgatót lenémítja a végek bemeneteit. Ha nincs bedugva a füles a 3651 3652 megvan a jel, de a AMP_LEFT meg az AMP_ RIGHT már nincs. (12. oldal)
Az az igazság, hogy nem látom át, hogy ez a jack kapcsoló hogyan vezérli ezt a némító ÁK.-t Kösz
Sziasztok!
Egy Philips FW-C380-as hifi cuccban lézer egységet kellett cserélni. Meg is jött, ki lett cserélve, elkezdi fókuszálni, felpörgetni, olvasni a gyári CD-t és a végén kiírja, hogy nincs lezárva a cédé és tovább lép. ezt tudja a végtelenségig csinálni. A lézer teljesítmény állítás nem megoldás, bármilyen intenzitás mellett ugyan az az eredmény. Lehet ez optikai fej hiba, vagy esetleg az elektronika viccelődik velem? A szalagkábel rendben van, nincs szakadás.
László
T kollégák.
mcm760/12 hifi végfokhibával került hozzám a nagy hőtől az ic tipus száma olvashatatlan én tda7295-re tippelek .
Ha valaki ismeri ezt a philips gépet kérem segitsen.
Köszönettel:
Muskovits Zoltán