Sziasztok!
Philips lcd 19PFL 3403/10 magától üzem közben előhozza a MENÜ programot és ezen belül tallózik, különböző menüfunkciókat jelentet meg.Távirányító jelét ugyan veszi(led villan) de felülírni nem lehet.Manuálisan nagy nehezen,automatikus hangolás után megtalálja az összes csatornát,de az első programhelyről sem manuálisan sem távirányítóval tovább lépni nem lehet.Kb kettő perc múlva belép menűbe és ismét sorban jeleníti meg a menütáblákat.
Kérem segítségeteket melyet előre is köszönök,kollegális tisztelettel,frankónéró.
Üdv mindenkinek fent jelzett készülék bekapcsolása után 3-at villog a standby led és csak ezt ismételgeti ,tudna valaki segíteni a hibakód megfejtésében üdv
Sziasztok!
Egy ideje már csak porosodik a címben megadott lcd tv, mert 1x egyik pillanatról a másikra feketére váltott a kijelző. Hang van, kép nincs szituáció állt elő úgy, hogy a háttérvilágítás működik. Utánakeresgéltem a neten, állítólag ez nem táp/inverter probléma, hanem talán t-con - de persze nem biztos. Felhívtam a Philips által preferált pesti szervízt előadva a sztorimat. Kérdésemre, mennyi lenne a javítás nagyjából, hapsikám simán rávágott 80-100E Ft-ot... Gyorsan ok, kösz viszlátot mondtam.
SM-et is letöltöttem, dehát nem vagyok lcd szerelő spec eszközökkel ugye, szal arra volt jó, hogy beazonosítsam az alkatrészeket kb.
Ha vkinek van 5lete VAGY tud emberi árakon szerelőt Fehérvár környékén ESETLEG alkatrészt ehhez a típushoz baráti áron, annak szívesen venném a segítségét. Köszi.
Sziasztok! Hozzám került a fent nevezett készülék ami semmilyen életjelet nem adott magáról. A táp IC (TEA 1507) 2-8 láb között zárlatos és a 8-as lábon lévő 2.2K ellenállás szakadt. Van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Érdemes-e mást is cserélni? És az ellenállás típusa lényeges-e? Ezek nem égnek meg, csak megszakadnak? Köszönöm.