Üdv mindenkinek! Háttér hibával került hozzám eme készülék, több led is hibás a panelen. Szoktam ezeket egyenként cserélni. Ebben egy LB32067 V0_01 számú panel van. Elég ramaty állapotban van a panel, szerintetek mennyire lenne tartós ha egyenként cserélném a ledeket rajta? Jobb lenne komplett a 3db csíkot cserélni, de sajnos nem találok itthon bele megfelelőt, sem a lechpolnál, sem a Sininél nincs. Az aliról rendelhető, de annak a beérkezési ideje elég kétséges. Ha valaki tudna valami beszerzési forrást az kérem segítsen!
Sziasztok!
Philips L6 51 cm es tv! AV -ról tökéletes minden,tunerról elhangoldnak az adók minden sávban! Tunert átforrasztottam,3 db elkót mellette kicseréltem,kontakt kizárva! 33 volt megvan a zéneren a proci mellett!
Valami típishibát tudna valaki mondani? Vagy valami tippeket!? Talán a tuner lenne a rossz?
Üdv:Sparco
Sziasztok!
Van egy címben említett tv chassis- száma L01.2E
Nincs sem antennáról sem AV-ról hang és AV-nál még azt is produkálja hogy ütemesen elmegy a kép és visszajön mintha folyamatosan ki be dugdosnám a kábelt.
Beléptem az SDM menübe ahol Err 40000 kódot ír amiről meg semmit nem találtam, hogy mire utal. A bal felső saroban pedig ezt írja:L01ET5 1.7
Szerintetek mire utal ez a hiba?
Köszönöm a segítségeket!
Helló!
Ez a66-os csővel szerelt átok rontja el az egész hetemet. Esténként "megcsinálom" majd reggel újra nem indul. A táp nehezen kel életre. Kicseréltem már benne a 47u-kat a hálózati elkót az 1 Ohmokat. A sorvégben a kis 2,2n -os kondi is repedt volt, igaz az nem hiszem, hogy ilyen hibát okozna. Úgy kb. 20 mp kell neki mire feléled a táp és onnan már mindig beindul. Kivéve persze a másnap reggelt. Ez volt az eredeti hibája is tehát ezzel a fettel mennie kell. Még méregetem az ellenállásokat, hátha ott találok vmi nyúlottat, de azért egy ötlet sokat segítene.
Köszi, további szép napot: Ízirájder