Sziasztok az alábbi ic-t keresek AN-7325.neten nem találok sehol,valami tipp hol keressek?
érdekel komplett hifi is.
előre köszi
üdv ..
Sziasztok!
Hoztak egy ilyen csodát, nézzek rá. A rádió működik, a lemezjátszó nem.
Az első, amit észrevettem, hogy a lejátszókart nem tudom a lemez eölé fordítani, mintha szorulna. Ez normális lehet, vagy csak össze van gyógyulva? Valamint a lemezjátszót mivel lehet bekapcsolni rajta? Amúgy a hangja gyönyörű, a hangerőpotméter recseg kicsit, de nem vészes.
Üdv: Jácint
A kar tengelye be van állva, a meghajtó gumigörgő deformálódott, és beton kemény. Ez már nem az én asztalom...
Üdvözlet Mindenkinek!
A készülék folyamatosan keres, de a talált állomásnál csak kb.1 másodpercre áll meg.A kijelzőn ez nem látszik, be lehet állítani a venni kívánt frekvenciát, de a keresés ettől teljesen függetlenül fut.Sajnos nem találtam dokumentációt a készülékhez.
Kérem a témában tapasztalt kollégák segítségét.
Aksi csere utan keri a kodot a radiom sorozatszam GM0201S1643372.ha valaki tud ebben segiteni,vagy valami hasznosat javasolni szivesen fogadom.Fizetek erte!