Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni van egy Panasonic AG-7350 S-VHS stúdió videóm azt csinálja hogy bekapcsolva 6-8 percig hibátlanul üzemel és utána stopra vált és kiírja a E-7 hiba üzenetet. Hálózat le visszakapcsolva play gomb megnyomva elindul és levált újra stopra. Várok egy negyedórát vissza kapcsolom megint meg hibátlanul néhány percet és megáll. Valami melegedési probléma vagy valami kondi rakoncátlankodik, a feszültségek rendbe vannak nincs érzékelhető melegedés ami okozhatná. A szervízkönyvbe csak E-6 ig van hibakód. Hátha találkozott valaki ezzel a típussal és találkozott valami olyan alkatrésszel ami ezt a problémát okozhatja.
Köszönettel
Imre
A fent említett videónak nem indúl a tápja.A táp icét cseréltem,optót,tl431,elkókat a szekunder oldalon, de így is halott az egész.Egy zenerdióda értékére lennék kíváncs a pozicio ZD199, ami az optó egyik lábám található. Ötleteket várnék, hogy mit cseréljek még?
Sziasztok!
SHARP VC-90ET VHS videómagnóba keresek használt, bontott, vagy új nyomógörgőt.
A nyomógörgő alapméretei:
18mm magas
D: 14mm
tengely: 3mm
Előre is köszönöm.
Üdv.
Martin
Sziasztok, Orion DVD-818MKII ha tudtok segíteni. Sikerült közben működőképessé tenni. Most már csak annyi a hiba, hogy a tálca nem marad kinn a lemezbetöltéshez hanem azonnal vissza is húzódik. Ha van valakinek ötlete megköszönöm.
Üdv:pandora48
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"