Sziasztok
Van egy Pioneer VSX-321 erősítőm aminek nagyon érdekes hibája van.
Csak pure direct módban szól de akkor is akadozik a hang 5 másodpercenként.
Ha kiveszem a hdmi panelt akkor is ezt csinálja, csak akkor 10 másodpercenként akad.
Volt pillanata mikor rendesen működött. Talán hőmérséklet függő a dolog. Van hogy mikor bemelegszik teljesen megjavul.
Összes alaplapi elkó és alaplapi tranzisztor cserélve de nem segített. A végfokok jók mert mikor olyan kedve van, hibátlanul szól.
Mellékelek videót és leírást hátha van valakinek ötlete.
https://www.youtube.com/watch?v=TCXX1qn2r9g
https://www.youtube.com/watch?v=9gMy6EwXTZc
http://kgbr01.uw.hu/pdf/pioneer_vsx-321.pdf
Egy Pioneer VSX-405RDS rádió erősítő nem tárolja sokáig a beprogramozott rádió állomásokat.
Teljes áramtalanítás esetén, mennyi ideig kellene tárolnia az adatokat ?
Mivel nem egy mai darab, gondolom cserére szorulna valamelyik alkatrész ?
Merre találom az ezért felelős alkatrészeket ? Az SM-et le tudtam tölteni innen, de egyenlőre nem igazodom el rajta.
Sziasztok!Ha van valakinek ilyen magnója kérem jelezze,megvenném!Működőképes alaplap kellene a többi fődarab nem lényeg,a végfok ic sem.Köszi!
Segítségetek kérnén a fent nevezett deck ékszíjainak cseréjében, a pontos méretekre lenne szükségem, mivel van nálam egy ilyen masina de az összes ékszíj ami van benne egyszerűen cseppfolyóssá vált. Ha valaki tudja a méreteket az kérem írja meg előre is köszönöm.