Üdv!
Vettem ezt a két készüléket amiből a tuner nem üzemel az erősítő viszont jó. Mindkettőről rajz kellene, de csak néhány képet találok róluk a neten. Quelle cucc lehet. Valaki tudja milyen belső lakozik bennük?
Jelen pillanatban postai úton van, majd csak pénteken tudok belenézni, de addig tanulmányoznám a rajzot.
Kcsaba
Ps: Hátha Kolya tud valamit, az orosz lapokon előfordulhat, de kb annyira értem az oroszt mint a dél-kinai mandarint.
Sziasztok!
A segítségeteket kérném: egy jóbarátom behozott egy boomboxot, ami nem kezelhető. Bekpcsolni még lehet, ad egészséges hangjelzést, de onnantól kezdve semmit nem csinál, és kikapcsolni sem lehet a nygombbal. Csak úgy lehet kikapcsolni, ha rádugom a tápegységet, és amint kihúzom kikapcsol.
A tipusát elképzelhető, hogy nem jól írtam, ezért fölteszek pár képet, bízom benne, hogy így beazonosíthatő. A segítségeteket előre is köszönöm.
Üdvözlettel:
Attila
Üdv.LG LM-M140 hifim AUX bemenetére ami RCA bemenetü.Stereo Jack kábelre RCA csatlakozókat kötöttem ügyelve a szinekre fehér piros.Külön van kötve a jobb és bal csatorna csak a jack csatlakozóban fut össze a két szál GND.Telefont akarok kihangositani vele zenék hallgatására.Kevesebb dinamikát eröt ad át mint amit kellene.Mi lehet a baj?Nem érdemes akkor költeni ilyen csatlakozóra boltira ha nem jó a rácsatlakozás.
Unitra Diora készülék hibás végfok IC-jének pótlásához keresek kompatibilis típust. A gyári UL1402R, ez dual-in line tokozású, kétoldali hűtőzászlóval.
Köszönöm, ha van valakinek kipróbált ötlete!