Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

QMAX MST999 H2MINI4 MAIN GS3901FD GD25Q32 EEPROM DUMP BY HANY NATIONAL

SATELLITE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.5 MB
Page
---
Category
SATELLITE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar qmax manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    QMAX MST-999 GS-3901FD GD-25Q-32 BY HANY NATIONAL MST999 H2MINI4 MAIN GS3901FD GD25Q32 EEPROM MST 999 MINI GS 3901 FD GD 25 32
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant SATELLITE forum topics:
ELTA power inverter 600W 24V, ellenállás érték keresés? Megoldva!
Sziasztok! A fent említett inverterben elégett két db ellenállás, és vele sorba kötött kondenzátorok meg zárlatosak. Ezeknek keresném az értékét, ezek az alkatrészek a két trafó és a 2200uf elkók között találhatóak. Kérem ha valaki találkozott ezzel a készülékkel, vagy rajzot tudna valaki, az segítsen.
mp4 walkman
Üdv! Egy my audio nevű mp4 lejótszóval kapcsolatban kérnék segítséget. Kollégám megkért nézzek rá, mert nem tölt. Ez nem volt nagy probléma, mert csak az usb csatlakozója volt kitörve. A nagy gond az, hogy adat felmásolásnál, mikor eléri a kb 35-40%-ot (2gigabájt teljes), egy felszólítást kapok: Nem írható. Szüntesd meg az írásvédettséget. Már formáztam a hozzáadott lemezkezelővel és még számos más lehetőséggel, de az eredmény változatlan. Sőt egyre kevesebb felületet hagy írni. Ha esetleg van valakinek ötlete mi a megoldás, kérném a segítségét. Előre is kösz. Máté
Automata akkutöltő tirisztora a töltés befejezése után nem zár le teljesen.
Szevasztok!
A csatolt rajzu akkutöltő müködésével kapcsolatban kérném tanácsotokat.Az van hogy a szerkezet a potméterrel beállitott 14.2 volt
akkufeszültségnél lehatárol ugyan, de a zöld töltés befejezése led kigyulladása után még a töltés 150 mA -rel tovább folytatódik.
Kérdésem az lenne hogy ez természetes, vagy a tranzisztor nem huzza le eléggé a gate- t a földre. Annak ellenére hogy a tranzisztor
emiter-collektor közt nincs feszültség különbség, tehát földpontonton van.Tehát az a kérdésem miért nem zár le teljesen a tirisztor.
Üdv.
Classic IRC-OD (ASWO) távirányító programozása
Sziasztok!
Régebben használtam ezt a távirányítót, és most újra kellene, de sajnos mikor elindul a programozás néhány mp. múlva hibaüzenetet dob, hogy "login incorrect". A távirányító egy USB adapterrel van összedugva. Próbáltam a programot rendszergazdaként indítani, de úgy sem megy. A programban ráadásul semmilyen jelszót és belépési kódot nem lehet állítani. Jól jönne egy kis segítség.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce