Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

RADIOTEHNIKA U-7112 EROSITO SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
561.3 KB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar radiotehnika manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    U-7112 U7112 EROSITO 7112
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Technics Tuner hangoló szorul, típus RRVEC16B12-A
Szerbusztok! Technics Tunerbe megszorult a hangoló encoder. SM szerint a típusa: RRVEC16B12-A Ilyen van biztosan az ST-GT650, ST-GT50, ST-GT350 típusokban. Mindegyikben VR901 pozíció jelöléssel. "Különlegessége", hogy ez körbe-körbe forgatható, nics végállás egyik irányba sem. A gyártója ALPS, és csak annyi szerepel rajta, hogy 507G. Csatoltam róla képeket. Tudnátok segíteni hol lehetne beszerezni? Thx.
Szeretném szétszedni a REGENT MV-3 típusú csöves erősítőt, aki csinált már ilyet, segítsen, mi a módi- Megvan, az eleje jön le!
Üdv! Egy ilyen kis 2 csatornás, mono csöves erősítőről van szó, de nem merem drasztikusan feszegetni. Egy jutubos videón annyi látszik, hogy a hátsó lemez részt körbe kinyújtották, feszegették. Ott csak a működést prezentálták, nem a szétszedést, javítást. Ezek szerint az rá van csak szorosan nyomva, illesztve? Szét kéne szednem, mert az egyik gumiláb hiányzik, viszont az M3-as anya, ami a rögzítő csavarhoz tartozott ott zörög benne, valamint a potikat is bizonyára jó lenne leápolni. Nem szeretnék semmit elrontani, aki már szedett szét ilyet, mondja el legyen szíves a módját. http://img33.imageshack.us/img33/3408/bga9.jpg Találtam szervíz leírást, de ott nincs robbantott ábra, szerelési kiskáté, csak panelrajz és rajz az elektromos kapcsolásról. Közben jobban átnéztem a dobozt és az látszik, a hátulja ponthegesztővel van rögzítve, azt nem illik feszegetni. Az említett videón azt körbe szétbarmolták, sajnos. Látszik, kinyújtották a lemez peremét. Viszonylag könnyen kícsúszott előre az egész belső, az előlappal együtt. Majd teszek fel a belsejéről képeket, ha érdekel valakit.
Grundig r45 URH lassan elhangolódik
Üdv! Ismeri valaki a tárgybeli mütyűrt? Az URH lassan elhangolódik, de még fél óra után sem áll be, kúszik-mászik-bosszant, és nem jutok a végére, a kapcsolása meg nagyon cikornyás...
Pioneer F-Z92 tunernak nincs hangja
Sziasztok! Most került hozzám ez a hifi torony, hogy a rádiója nem szól. Kijelzés működik, de hangja nincs, még a sistergés sem hallható. A tápfeszültségeket megkapja, brumra megy. Most valamelyik ic lehet rossz, vagy maga a tuner?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce