Szerbusztok!
A KS cső nem alkalmas 15 mega fölötti használatra...
Sikerült szert tennem egy RFT EO213 oszcilloszkópra. Kivakartam a koszból és megjavítottam.
Azonban a forgókapcsolói a belefújt majd fél tubusnyi Tuner600 ellenére kontakt hibásak. Sajnos szét kell szerelnem és az érintkezőket le kell sikálnom.. Álom meló.
De, ha már úgyis ki kell építeni és szanaszét fogom szedni, akkor talán érdemes lenne valamit tenni a 10 Mhz sávszélesség kitologatására. A neten annyit sikerült találnom, hogy a feteket érdemes cserélni és máris jobb.
Nos hát most felteszem itt is a kérdést! A nálam okosabb, tapasztaltabb kollégák mit mondanak, mit tegyek a cél érdekében?
Köszönöm!
http://www.radiomuseum.org/r/conrad_voltcraft_oszilloskop_202.html
Sziasztok!
Elő kerűlt a raktáramból egy RFT Fehlerortungsgerat 80018 hiradástechnikában használt mérőműszer.....
Sajnos semmit nem túdok rólla....
Ha van valakinek valamilyen infója erről a készűlékről, szivesen venném.
Köszönöm! varadi
Üdv a tanyasiaknak!
Megpróbálom még egyszer. Kicseréltem a fotókat kicsit jobbra, hogy olvashatóak legyenek a számok. Talán akad valaki aki tud ezekről valamit,
akár kezelés, akár szervíz doksi, segítsen az újraélesztésben.Vannak részegységek amik működnek, annak ellenére, hogy kb. 90 óta állnak. A keleti pu. mellett egy utcában, talán Róna U.,volt egy szervíz, aki javította ezeket
Köszönet István
Szervusztok!
A néhai NDK műszerei közül az RFT gyártmányú SMV 11 szelektív mérővevő (9kHz-30MHz) magyar, német vagy angol nyelvű használati utasítását illetve szervizleírását keresem. Csak másolási célra is megfelel!
Minden tanyalakónak boldog Karácsonyt és szerencsés Új Évet kívánok!
Üdv.: István