Sziasztok!
Van nálam 2 db Philips Minuto kávémasina. A két lányomé. Én vettem nekik ajándékba pár éve, de nem egy megbízható masina.
Az egyik darálójával van gond. Megy a daráló motor, de nem darál. Hogy lehet szétszedni a darálót.
Az SM fent van a tanyán és próbálom értelmezni.
A másiknál elektronika hiba van. A vezérlés tápja az alaplapon van. 2A bizti stabilan kimegy rajta akkor is ha a panel az asztalon van már.
Gratez egyenirányító után puffer kondi van. FSQ0265R a kapcsolóeszköz. Gyanítom ez dobta fel a talpát. Aki javított ilyet az talált más elfáradt alkatrészt is a környékén?
FSDM0265RN és a nagyobb FSDM0365RN van a HQ-ban. Vegyem a 265-öt?
Esetleg egy kapcsolási rajz valakinél?
Üdv Feri
Szép jó napot kívánok.
Került hozzám egy Saeco Incanto automata kávégép,olyan problémával,hogy nem főzi a kávét csak időközönként.
A főző egységet kimostam kipucoltam bezsíroztam.A kis,nagy adag kávé választó zöld gombja megy a víz hiány jel lejei villognak.
A leírás szerint légtelenítse a rendszert.Eszt már többször is megcsináltam simán folyik a víz a kis csövön.Gondolom az a gond hogy nem melegíti a vizet fel
Volt olyan eset hogy felmelegítette,és tudtam főzni is vele kávét.De most már nem működik
Szervusztok!
A címben szereplő kávéfőzőgép a fűtés és a zacctartály jelző ledjét felváltva villogtatja, Bekapcsolás után végigcsinálta a mosóprogramot, majd kigyulladt az üzemkész állapotot jelző zöld led. Majd a kávékészítés gombot megnyomva azonnal jelentkezik ez a hiba. Hiába a kikapcsolás majd 1 perc múlva történő újraindítás, a hiba újra előáll.Tisztelettel kérem a tapasztalt kollégákat, osszák meg velem hogy ilyenkor milyen hiba lehet, mivel a gyári leírásban csak annyi van hogy hívja a szakszervizt.
Sziasztok, Keresek a fent nevezett készülékhez elektromos kapcsolási rajzot. Itt az oldalon, és a neten is, csak robbantott szerelési doksik találhatóak.

Köszönöm!