Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG 9381-1415-EIN6

TV - EPROM
Type: (E2P)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG 93811415 EIN 9381 1415 EIN6
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SAMSUNG WS32Z308P szélesebb a kép
Sziasztok ! A fent említett készülék sorvég tranzisztor hibával jött. Tranyó csere után a TV megy csak szélesebb a kép. Impulzus kondikat kicseréltem ( rajzom nagyon rossz minőségű így pozíció számokat nem tudok ) EW tranzisztor mérésre jó kollektorán kb. 12 V mérhető. A sorméret akkora, hogy nem tudom eldönteni, hogy van-e EW szabályozás vagy sem. EW áramkör lekötve és szerintem nem változott a helyzet de nem merem járatni. A sorvég tranyó nem melegszik. Segítsetek mit hagytam ki.
Samsung Plazma
Sziasztok! Hoztak nemrég egy Samsung 107cm plazmát ami első bekapcsolásra hang van kép nincs jelenséget produkál. Tipusa: Samsung PS-42D51S Kijelző: S42-YB05 . Chassis számot sajnos nem tudok mert rajzot se találtam róla. Első rámérések szerint a Vs,Va,Vsc,Vg,Ve feszültségek rendben vannak. Elvileg ez a hiba Y-main-ra illetve a kedvencemre Y-BUFFER-re utal. Bekapcsolás után valamennyire világosodik és csatorna váltásnál pedig villan illetve vált rendesen. Bal felső sarkában pedig halványan látni a RETEKLUB emlémáját és mellett végig egy halvány csíkot, de mindezeket nem látni csak ha 45 fokos szögből nézem és nagyon halványan fekete. Ha valaki futott már bele ilyenbe kérem segítsen mert nem akarok előtte ülni napokat ha nem gazdaságos a javítása. Előre is köszönöm. Üdv:Irkax
Samsung KS7A CW25M064 nem indul
Üdv.mindenkinek, a problémám: a fenti Tv bekapcsoláskor elindul, de pár mp. után leáll, majd ujraindul és így tovább, ezt csinálja végtelenségig, de ez idő alatt kép nem jön elő.Nem áll be Stby-ba.A feszültségek rendben vannak, addig amíg működik.Memoria vagy processzor bajra gondolok.Memoriát kivéve, a feszültségek valamivel kisebbek, persze sehol semmi , viszont nem kapcsolgat ki-be. Valaki ha tudna ötlettel szolgálni, mit cseréljek, mi a hiba oka?. Előre is köszönöm az ötleteket. :confused:
Samsung UE55JS8005T megégett diffúzor javítása
Üdv mindenkinek! Samsung élvilágítós háttér hiba, diffúzor lemez megégett. Természetesen led panel csere, de mit kezdjünk a megégett lemezzel. Ha csak kicsit pörkölődött letakarítás után lehet jó, de mit tegyünk, ha az égett rész mélyebb, esetleg kivágás, valami pótlás, valakinek valami ötlet?  Valami beszerzési forrás létezik egyáltalán?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce