Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG A300,330,450,650 FIRMWARE

TV - EPROM
Type: (ZIP)
Size
7.3 MB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG A-300 A300 330 450 650 FIRMWARE 300
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung LE40B530P7WXXH inverter hiba
Sziasztok!
 A fenti Samsung TV-ben az inverter trafókat tápláló FQFP9N50C FET-ek csont zárlatosak. Kivéve őket, semmit nem találtam, ami ezt okozhatta. Cserélve a FET-eket, kb. fél percig működött, aztán újra "elszálltak". A FET-ek nélkül nem találtam tápegységre utaló hibát, terhelve (a FET-ekkel) nem volt időm ellenőrizni. Az inverter trafókat is jónak találtam (remélem nem tévedtem). Tudna valaki segíteni, tanácsot adni?
Köszönettel:
Attila
 
CRT Samsung S16B oszciloszkóp lett belôle [MEGOLDVA]
Sziasztok! Eredetileg csak egy RGB legyezôszerüség volt, ezután láttam meg hogy az E/W tekercs selyemszigetelésü drótja el volt szakitva láb és az 1cm-re magasabbon levô tekercstest között, meg az RGB GND meg a melette levo huzal a többpólusu csatlakozobol ki volt szakitva. Ebbôl azt gondolom hogy megrághatta az egér, csak azt nem tudom hogy mehetett be/ki. Feszültségek meg vannak, vertikális ±14V is megvan, cseréltem LA78040-et de nem változott semmit, majd lecsatoltam a procitol jövô kimenetet az LA78040-re, és akkor bekapcsoláskor elpukkant az uj IC. Most ujat raktam de maradt az oszciloszkópra emlékeztetô ábra, és 3mp-ént gondolom a védelemtôl kikapcsol ujraindul. Minden elem jó a vertikális környékén. Ezután lecsatoltam a vertikális kimeneteit! az vert.IC-nél. és akkor is ezt csinálja csak kb 2cm-es hullámokkal. Itt most megállt a "tudomány".. Persze ha lecsatolom a vertikális eltérítôt akkor csak egyenes vonal van. ImageFra.me
Samsung tv help
Sziasztok segitséget szeretnék kérni ha van e valakinek valami ötlete .Van egy Samsung cz 21 c71 tipusu készülék a gond az hogy stand by világit a led bekapcsoláskor elalszik és semmi a 130 v megvan a 13v helyett 10 van ha leveszem a l806 -ot megvan a 13,5v tda proci , eprom ka7632, sortrafó audio vékfok jó. Valami ötlete nincs valakinek (scoppal nem tudtam mérni mert beadta az unalmast) a felsorolt alkatrészek jók mert més panelből vannak elöre is köszönöm
Samsung UE-55js8005 élvilágításos tipushibájára keresek megoldást
Sziasztok,
Adott egy Samu UE-55js8005 tipusú UHD 4K 3D Smart TV. (itt említhetnénk a többi szériához tartozó Samsung élvilágításos TV-t, az ívelteket is, mert a hiba ugyanaz, de a Samsung nyilván nem ismeri el a technologiai hibát)
Két függőleges szélén erős bevilágitása van a képnek.
Tipushiba hogy a LED-ektől a diffuzora megég, de jelen esetben a diffuzor nincs megégve, nincs belőle levágva, sőt, meg is lett takarítva. A bevilágítási probléma mégis fennáll, mintha csak anyagában fáradt volna el a diffuzor, és a megváltozott törésmutatója miatt nem vezeti magába a fényt, hanem nagy részét visszaveri.
Találkozott már valaki ilyennel?
Nyilván, szóba jöhetne diffuzor csere, ha van valakinek törött képernyője, ne tartsa magában!
Másik ötlet az átépítés háttérvilágításosra, de a KS sorozat azért nem jöhet szóba, mert a 3D funkció megtartása lényeges szempont!
Valaki csinált már olyan megoldást, hogy vékony opál plexire cserélte a diffuzort, és valahogy megoldotta a háttérvilágítást?
Szervizmanuál, mechanikai robbantott ábra, stb van valakinek?
Valakinek van valami bevált megoldása? Ötleteket, megoldásokat várok, köszönöm!

 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce