Sziasztok!
Sógoromék szeretnék autóban tölteni ezt a telefont. Vettek hozzá egy USB-s szivargyújtó elosztót. Persze nem hajlandó tölteni. Hallottam már róla, hogy újabban a D+/D- lábakkal kell variálni, hogy elinduljon a töltés, mert figyelik a telefonok.
Rákerestem a neten, de konkrétan ehhez nem találtam megoldást, viszont kiderült, hogy legalább 3 féle variáció van:
- D+ és D- összezárása
- D+ és D- néhány kohmon keresztül testre, vagy +5V-ra pl. az egyik
- ellenállásosztóval feszültségszint beállítása +5V-ból (2V környéke), aminek az értékétől függően vesz fel áramot a telefon (pl. limit 500mA)
A kérdésem az lenne, hogy az említett telefonnál mit kell csinálni, hogy menjen?
Üdv
Inhouse
Szia.
Próbálgattam letölteni a play áruházból néhány ilyen tisztító/takarító progit de nem voltam elragatattva a hatékonyságaiktól. Vagy tele volt reklámmal vagy mindig ugyanannyi mb látott.
Tudna-e valaki ajánlani valami elfogadhatót.
Köszönöm.
Öregszem, náhány hete írt itt egy kolléga, hogy mobilokban otthon van. Nem lelem ki Ő.
Még mindig küzdök egy Samsung E330-al. leszakították a sim kártya tartót. Be is vezetékeztem a lábakat egy kivételével. A 4-es lábnak nem találtam forrasztható felületet. A többinek voltak smd kondijai amikre szépen ráforrasztottam vékony drótot. A mellékleten még az eredeti állapot.
Aki otthon van a témában annak ismerős a történet:
Adott egy garanciális Samsung GT-i9100 mobil, a Custom Binary Downloads számláló 1-et mutat.
A garanciális javítás feltétele az 1-es szám nullára visszaállítása.
Hazai fórumon elég jó magyar nyelvű leírás van a témában, de ezzel együtt inkább
olyanra bíznám akihez ez nálam közelebb áll.
Szóval elsősorban nem javítási tanácsokat szeretnék kérni, hanem egy üzenetet privátban, hogy hova vigyem vagy küldjem és mennyibe fog kerülni.
ty
Ráadásul még el is lopták. Az egyik szemem sír, a másik nevet.