Helló!
A sajátomról van szó. Érdekesen viselkedik, mert van úgy, hogy simán elmegy 2 napot, de olyan is, hogy 12 óra után lemerül. A kilőhető dolgok kilőve , nem megy a net semmilyen formában és a futó szolgáltatások közül is csak az ami a legfontosabb. Nagyon keveset beszélek rajta, játszani pedig nagyon ritkán. Azon gondolkodtam még, hogy néha ne, a saját töltőjével töltöm, bár így is azt jelzi, hogy teljesen fel van töltve.
Üdv.: Ízirájder
Üdv!
Érdeklődni szeretnék telefon ügyben.
Üveg beszerzési forrást ill.hozzá ragasztót hol lehet beszerezni?
Mennyiből lehetne megoldani,illetve házilag
érdemes-e hozzáfogni?
A kijelző jó,a telefon teljesen müködik,csak az üvegdarabok potyognak le.
Köszönöm.
Üdv.mindenkinek!
Szeretném tudni van-e lehetőség átmásolni a telefon számokat PC-re.
Tisztelettel, welding alt
Sziasztok , nem akarom elhinni magamnak , hogy 2 napja képtelen vagyok egy Samsung A35-ós mobilon beállítani a google fiokóm . Minden rendbe a kétlépcsős azonosításiig . Erővel a régi A71-re (ami összetörtt , és már töröltem a sz.gépen a fiokból ) akar kódot küldeni , vagy tel. számra , de oda nem jön semmi ( ezt a tel. számot használja a google a sz. gépen azonosításhoz ) , meg van még valamilyen tartalék kód , ami nem tudom mi . Így nem tudom befejezni a telefon üzembe helyezését . Mitt tudok tenni , hogy használható legyen a telefon ?
Egy másik google fiók , meg annak Samsung Account-jával beüzemelve , törölve , utána már arra a telefonra küldött azonosító kódot . Agyrém .