Sziasztok!
Helyettesíthető-e ez az IC a TDA9361PS/N2/3I1281-al ?
Kösz előre is!
Szevasztok
Szeretnék kérdezni valamit,hozták ezt a tv térdekes a hibája,hidegen szuperál minden,ahogy melegszik,először megszünik reagálni a távra,kézzel megy minden a menübe,de nagyon gyors lesz a menü,pl a hang osd je egy pillanat alatt fel illetve leszalad,és persze szabájoz is,a menü olyan gyorsan fel ugrik hogy nem is látni,aztán általában kikapcsol,de nem mindig.
Mi lehet ezel,megszalad a kristály frekije,egyenlőre nem mértem semmi feszt,mert még nem szedtem szét.
Ilyen hibám még nem volt.
Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni. megajándékoztam a címben szereplő TV vel. Se kép se hang címszóval.
Bekapcsoláskor piros a led majd zöldre vált. A fórumot olvasva sok a kép nincs hang van jelenség, így dugtam bele egy antennát. És a tasztatúrát nyomkodva (táv nincs meg) egyszer csak hangot találtam..
olvastam hogy valamelyik SUS panel hibája is előidézheti ezt.(Kiszáradt elkók viszik az hibrid IC t is.)
Még soha nem javítottam plazma tv t és sajnos nem is ismerem a lelki világukat ezért a tapasztalt kollégák segítségét kérem merre és hogyan induljak neki neki a javításnak? Ha a rossz SUS panelt lehúzom és úgy indítom kell e valamilyen fénynek\képnek megjelenni a képernyőn? Feltéve ha ezekben van a hiba és nem a tápban.
Minden segítő jellegű tanácsot,tippet,javaslatot szívesen veszek, és megköszönök.
Addig is letöltöm a rajzát hogy mérni tudjak.
Üdv:
M.Peter
Szép mosolygos napot mindenkinek,Sziasztok.
Kis segitséget kérek.
Ki ismeri a belépési kodot a jelzett Philips Hotel TV-nél.
Továbá a service menübe.
Mod: 20HT3253/58. Shassi : L9H.2E
Köszönöm