LG 55LM6200 Screen goes dark after a few minutes, suspect protection mode is engaged-- no sign of thermal issue. On power board there is a LED, blinks amber in 4 blink cycles. Measured voltages ok, both backlight strips appear to be good. I have the SM, there is no reference to this power board LED, beyond the fact that it is there. Does anyone know what the blink codes are for these LG power boards? Thanks!
Sziasztok!
Most került hozzám ez a készülék, bekapcsolva megy kb. fél órát és kikapcsol. Újra indítva megint megy de rövidebb ideig, de olyan is van hogy csak hangja van, a sor nem indul el. Eddig cseréltem a táp primer, és szekunder oldali elkókat. A sormeghajtásban cseréltem a C5002 ( 4,7uf ) kondit, de a helyzet változatlan maradt. Most nem tudom hogy a védelem miatt, vagy más dolog miatt áll le az egész? Mit nézzek meg sor, vagy függőleges eltérítést?
Sziasztok!
Van nálam egy régebbi Samsung LCD, CLAA320WB02 kijelzővel, amin megpusztult a CPT320WB02C T-con. Az egyik tanyalakó küldött egy 320WB02COB panelt, amely ugyanilyen kijelzőről lett lebontva, viszont első ránézésre felépítésben különbözik. Ez még nem lenne baj, viszont az LVDS csatija nem ugyanaz, sőt a nagyobb baj hogy a lábkiosztás főleg nem !
A main: BN94-01128D
Van esetleg valakinek ehhez való LVDS kábel bontva?
Sziasztok!
Egy kis tananyag:
A Samsung S16B tv-be jól láthatóan be van építve(biztosan véletlenül)a meghibásodás lehetősége.A mem ic-t természetesen a sorvégfok mellé kell tervezni.Egy kis por, pára, szutymorgás és kész a baj.Garantáltan jó helyre ver a szikra.Ez ugyan olyan jó, mint a direkt hűtőborda mellé tett elkó.Ügyes!Köszönjük, így legalább van mit javítani.
Üdv:selindion